Author Message

<  Nasze usługi  ~  Jakie biuro rachunkowe w Warszawie polecacie do obsługi spółki z o.o.?

PostPosted: Tue Sep 19, 2017 10:07 pm
User avatarPosts: 104Location: PoznańJoined: Thu Mar 06, 2014 10:58 am
Witam forumowiczów. W przeciągu kilku następnych miesięcy mam zamiar założyć firmę które będzie zajmować się eksportem. Potrzebuję do tego pełnej księgowości i kogoś kto sobie świetnie z tym poradzi. Kogo możecie mi zaoferować?

Profile
PostPosted: Wed Sep 20, 2017 12:29 am
User avatarPosts: 103Location: PniewyJoined: Thu Mar 06, 2014 11:06 am
Nie mam dużego doświadczenia z biurami rachunkowymi ale znam jedno które naprawdę warto polecić. Jest to firma ze strony 1abr.pl. Jest to dość duże biuro z bagażem doświadczeń w rozliczaniu spółek oraz możliwością wgrywania dokumentów w czasie rzeczywistym ;)

Profile
PostPosted: Wed Sep 20, 2017 1:30 am
User avatarPosts: 104Location: CzęstochowaJoined: Thu Mar 06, 2014 11:07 am
To już tak ciężko sprawdzić w internecie jakie są biura rachunkowe? Nie wiem po co powstaje tyle tematów na forach gdzie ludzie pytają jakie biuro wybrać. Najlepiej zobaczyć ofertę firmy i sprawdzić czy wszystko ci pasuje. Przecież nie wiążesz się z nimi umową.

Profile
PostPosted: Wed Sep 20, 2017 4:00 am
User avatarPosts: 10Location: WarszawaJoined: Fri Aug 21, 2015 12:57 pm
Jeżeli chodzi o biuro rachunkowe w Warszawie to nie mogę się nie zgodzić z koleżanką z drugiego postu. Na stronie 1abr.pl masz wszystko ładnie rozpisane a jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości to warto do nich dzwonić lub pisać. Naprawdę mają bardzo fachowe podejście do tematu.

Profile
PostPosted: Wed Sep 20, 2017 4:19 am
Pytam bo to że jest duży wybór w internecie wcale nie znaczy że każde z tych biur jest dobre i rzetelne. Już raz współpracowałem z takim jednym biurem i dostałem kare za niezłożenie deklaracji podatkowej w terminie. Dlatego mam wątpliwości.

Profile
PostPosted: Wed Sep 20, 2017 6:03 am
User avatarPosts: 24Location: ChmielnikJoined: Fri Aug 21, 2015 12:55 pm
Nie ma co się przejmować. Osobiście równie polecam zobaczyć ofertę na stronie internetowej 1abr.pl. Znajomy polecił mi ich jak szukałem kogoś kto będzie rozliczał mi księgę przychodów i rozchodów w Warszawie i mija rok a ja nie żałuję tego wyboru.

Profile
PostPosted: Wed Sep 20, 2017 7:37 am
User avatarPosts: 59Location: KarczewJoined: Fri Aug 21, 2015 1:00 pm
Co temat i co pytanie ktoś musi marnować swój czas żeby pisać jaki to jest niezadowolony z powielania tych samych pytań. Skoro koleżanka ma z tym taki problem to może lepiej włączyć jakiś serial?

Profile
PostPosted: Wed Sep 20, 2017 8:35 am
Jak jeszcze tu mieszkałam to rozliczałam księgę handlową w Warszawie przez firmę ze strony 1abr.pl/. Wszystko zrobisz przez internet i nie musisz się martwić o dotrzymywanie terminów.

Profile
PostPosted: Wed Sep 20, 2017 9:02 am
No i o to mi chodziło. Dzięki wielkie za odpowiedzi. Skontaktuję się z nimi i dogadam szczegóły. Pozdrawiam.

Profile

All times are UTC
Page 1 of 1
10 posts
Search for:
Post new topic  Reply to topic
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum