Author Message

<  Ogólnie o faunie i florze  ~  Co jest w dobrym zestawie uprawowym?

PostPosted: Tue Jan 24, 2017 12:29 am
User avatarPosts: 21Location: BarlinekJoined: Fri Aug 21, 2015 12:50 pm
Przymierzam się do zakupu zestawu uprawowego, ale zastanawiam się co takiego powinno się w nim znaleźć? Kupowaliście kiedyś, wiecie dokładnie? Chcę kupić coś naprawdę dobrego i nie wtopić pieniędzy w jakąś niekompletną ofertę… Poradźcie mi coś proszę. Najlepiej jeśli jeszcze podrzucicie linki do ofert w dobrych cenach, z których korzystaliście.;)

Profile
PostPosted: Tue Jan 24, 2017 2:36 am
User avatarPosts: 61Location: KarczewJoined: Fri Aug 21, 2015 1:00 pm
Kupowałam, ale już dosyć dawno temu i jak mam być szczera to pamiętam trochę jak przez mgłę. Z tego co kojarzę w tym zestawie uprawowym mieliśmy namiot do upraw, wentylator, żarówkę, zasilacz, filtr, zawieszkę do lampy… Ale pamiętaj też, że przede wszystkim musisz sam ustalić co jest dla ciebie ważne i czego potrzebujesz, bo te zestawy się modyfikuje pod potrzeby klienta.;)

Profile
PostPosted: Tue Jan 24, 2017 4:21 am
User avatarPosts: 16Location: KrakowJoined: Fri Aug 21, 2015 12:59 pm
Właśnie, nie ma chyba nawet czegoś takiego jak dobry zestaw uprawowy. Bo dla każdego będzie dobre coś innego. Jednego zadowoli mały namiot, inny potrzebuje dużego i tak dalej. Tak samo jeśli chodzi o nawozy i doniczki, wszystko trzeba sobie indywidualnie dopasować.

Profile
PostPosted: Tue Jan 24, 2017 5:39 am
User avatarPosts: 21Location: BarlinekJoined: Fri Aug 21, 2015 12:50 pm
OK., a gdzie kupowaliście swoje zestawy?? Czy w takim razie w ogóle opłaca się kupować zestawy czy lepiej samemu sobie skompletować to co potrzebne w ramach osobnych produktów?

Profile
PostPosted: Tue Jan 24, 2017 7:13 am
User avatarPosts: 16Location: KrakowJoined: Fri Aug 21, 2015 12:59 pm
Opłaca się kupować, bo często jest trochę taniej, właśnie dlatego, że niejako hurtem kupuje się więcej produktów. Ja korzystałam z tego sklepu https://www.growworld.pl/pl/c/Zestawy-do-uprawy-roslin/161, mają różne zestawy uprawowe i myślę, że jak dobrze przemyślisz sprawę to znajdziesz coś idealnego dla siebie. Poczytaj sobie jeszcze poradniki z ich strony.

Profile

All times are UTC
Page 1 of 1
6 posts
Search for:
Post new topic  Reply to topic
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum