Author Message

<  Zainteresowania  ~  Zalety puzzli

PostPosted: Mon Sep 12, 2016 12:51 am
User avatarPosts: 23Location: BarlinekJoined: Fri Aug 21, 2015 12:50 pm
Witam wszystkich forumowiczów. Chciałbym dzisiaj porozmawiać o nieśmiertelnych puzzlach. Chcę do nich przekonać młodszego brata. Myślałem o kupnie jakichś fajnych puzzli i zarezerwowaniu kilku wolnych godzin, aby móc sobie z nim je ułożyć. Jak sądzicie, jakie są najważniejsze zalety puzzli? Mimo, że jest to młody człowiek, to słabe argumenty go nie zachęcą :).

Profile
PostPosted: Mon Sep 12, 2016 1:22 am
User avatarPosts: 25Location: ChmielnikJoined: Fri Aug 21, 2015 12:55 pm
Myślę, że najważniejszy już zawarłeś w swoim poście. Mimo, że jesteś tym Starszym bratem, to też jesteś gotowy poświęcić kilka godzin cennego czasu, żeby poukładać puzzle. Jest to zabawa i dla starszych, i dla młodszych. Gratka dla każdego! I użyłeś dobrego słowa: są nieśmiertelne.

Profile
PostPosted: Mon Sep 12, 2016 3:40 am
User avatarPosts: 40Location: Stara MilosnaJoined: Fri Aug 21, 2015 12:56 pm
Moja sympatia do puzzli jest ogromna głównie z tego względu, że jest to ‘’zabawka’’, gra, bardzo zróżnicowana. Możesz wybrać puzzle złożone z dziesięciu tysięcy elementów, zaś idealny prezent dla początkujących to puzzle 500 elementów.

Profile
PostPosted: Mon Sep 12, 2016 5:09 am
User avatarPosts: 10Location: KozieniceJoined: Fri Aug 21, 2015 12:56 pm
W moim ulubionym sklepie online z puzzlami jest ogromny wybór tego rodzaju prezentu. Moje rodzeństwo szczególnie upodobało sobie puzzle panoramiczne, ponieważ na koniec zabawy powstaje świetne dzieło – nie bójmy się użyć tego słowa – które można powiesić na ścianie. W pokoju mojego brata jest już kilka takich obrazków w postaci puzzli.

Profile
PostPosted: Mon Sep 12, 2016 5:24 am
User avatarPosts: 106Location: PoznańJoined: Thu Mar 06, 2014 10:58 am
Ja z kolei odkryłem puzzle 3D! Mógłbym je układać godzinami.

Profile
PostPosted: Mon Sep 12, 2016 6:31 am
User avatarPosts: 59Location: HrubieszowJoined: Fri Aug 21, 2015 12:58 pm
Puzzle bardzo zbliżają a jednocześnie jest to tania zabawka, w porównaniu do tych, którymi bawią się dzisiejsze dzieci.

Profile

All times are UTC
Page 1 of 1
7 posts
Search for:
Post new topic  Reply to topic
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum