Author Message

<  Nasze usługi  ~  Jaka jest cena sklepu na PrestaShop?

PostPosted: Wed Apr 19, 2017 2:09 am
Cześć, planuje założyć sklep na PrestaShop i zastanawiam się jaka jest cena za skorzystanie z tego oprogramowania?

Profile
PostPosted: Wed Apr 19, 2017 3:28 am
Witaj, wszystko zależy od tego jaki pakiet wybierzesz. PrestaShop oferuje pakiet start – dla małych i średnich firm, które dopiero wchodzą na rynek, pakiet biznes z bardziej zaawansowaną grafika i technologią oraz pakiet premium, który daje już bardzo wiele specyficznych możliwości, które pomagają całkowicie dostosować sklep do klienta. Także to dużo zależy co wybierzesz i czego potrzebujesz.

Profile
PostPosted: Wed Apr 19, 2017 4:32 am
User avatarPosts: 151Location: ZamoscJoined: Thu Mar 06, 2014 10:57 am
Wiesz co ja też chciałem stworzyć sam sklep internetowy na podstawie PrestaShop, ale wybrałem inną opcję. Zatrudniłem do tego firmę: http://jash.pl/, która od podstaw założyła mi sklep. Zapewnią Ci kompleksową obsługę, która pomoże ci wejść na rynek.Jeżeli chodzi o sklep z PrestaShop cennik jest różny w zależności od pakietu, ale musisz jednak całą robotę wykonać sam, a to zajmuje dużo czasu.

Profile
PostPosted: Wed Apr 19, 2017 6:47 am
User avatarPosts: 63Location: KarczewJoined: Fri Aug 21, 2015 1:00 pm
Hej! Również proponuje Ci skorzystać z usług tej firmy, ponieważ kompleksowo stworzą sklep internetowy. Mają certyfikat PrestaShop i status złotego partnera PrestaShop, dzięki czemu oferują bardzo wysoką jakość usług i to w bardzo dobrych cenach.

Profile
PostPosted: Wed Apr 19, 2017 9:18 am
User avatarPosts: 107Location: PoznańJoined: Thu Mar 06, 2014 10:58 am
Ja też wybrałem kompleksowe usługi wspomnianej firmy, zamiast bawić się samemu w tworzenie sklepu.

Profile
PostPosted: Wed Apr 19, 2017 11:16 am
User avatarPosts: 63Location: KarczewJoined: Fri Aug 21, 2015 1:00 pm
Firma o której mówicie ma odpowiednią wiedzę z zakresu programowania, więc stworzą Ci sklep dostosowany do potrzeb Twoich klientów.

Profile

All times are UTC
Page 1 of 1
7 posts
Search for:
Post new topic  Reply to topic
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum