Author Message

<  Nasze usługi  ~  Kto pomoże mi z przesyłką USA – Polska?

PostPosted: Thu Jan 12, 2017 11:15 pm
User avatarPosts: 35Location: DobrzanyJoined: Fri Aug 21, 2015 12:57 pm
Nie znalazłam odpowiedzi na mój problem w internecie ani na tym forum dlatego zakładam temat i proszę jednocześnie o szybką pomoc. Chciałabym zamówić kosmetyki w Ameryce i wysłać to później do Polski ale nie nikogo znajomego za oceanem, nie znam się też na zalatwianiu takiego transportu przez pośrednika. Liczę ze ktoś mi napisze krok po kroku jak to sie robi.

Profile
PostPosted: Thu Jan 12, 2017 11:55 pm
User avatarPosts: 25Location: ChmielnikJoined: Fri Aug 21, 2015 12:55 pm
Przepraszam za zmianę tematu ale słyszałem że mozna konsolidować paczki z USA, a mam coś do wysłania do Polski – która firma się tym zajmuje i jak to działa. Dzięki.

Profile
PostPosted: Fri Jan 13, 2017 1:01 am
User avatarPosts: 40Location: Stara MilosnaJoined: Fri Aug 21, 2015 12:56 pm
Konsolidowanie przesyłek polega na ich łączeniu oczywiscie bez rozpakowywania w większą i tańszą paczkę, tu znajdziesz wiecej info wraz z firmą która się tym zajmuje - http://carrierwise.com/pl/paczki-z-usa-do-polski. Koleżance także polecam skorzystanie z Carrier Wise, żeby było prościej można przez ich strone od razu zamówić kosmetyki: http://carrierwise.com/pl/shops/80-kosmetyki-zdrowie-i-uroda a oni już się zajmą dostarczeniem ich do Polski. Robiłem tak wiele razy i jest to sprawdzony, bezpieczny sposób.

Profile
PostPosted: Fri Jan 13, 2017 3:16 am
User avatarPosts: 25Location: ChmielnikJoined: Fri Aug 21, 2015 12:55 pm
Dzięki za szybką pomoc, pozdrawiam.

Profile
PostPosted: Fri Jan 13, 2017 6:01 am
User avatarPosts: 35Location: DobrzanyJoined: Fri Aug 21, 2015 12:57 pm
A ile kosztuje ta usługa?

Profile
PostPosted: Fri Jan 13, 2017 7:32 am
User avatarPosts: 40Location: Stara MilosnaJoined: Fri Aug 21, 2015 12:56 pm
Zalezy co kupujesz, ale wszystko masz na stronie. Tak czy inaczej jest to najtańszy sposób, koszty sa symboliczne. Przetestowałem już wiele firm i możliwości ale polecam tylko ich. Pozdrawiam :).

Profile

All times are UTC
Page 1 of 1
7 posts
Search for:
Post new topic  Reply to topic
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum