Author Message

<  Nasze usługi  ~  Poradnik na temat doboru żarówek? Interesuje mnie gwint e14. Znacie jakąś stronę?

PostPosted: Wed Jan 24, 2018 12:53 am
User avatarPosts: 35Location: DobrzanyJoined: Fri Aug 21, 2015 12:57 pm
Może to trochę głupie pytanie, ale potrzebuję znaleźć jakiś fajny poradnik z opisem żarówek o różnych rodzajach gwintu. Znacie jakąś stronę gdzie jest to wszystko czytelnie opisane? Jeżeli macie jakiś taki poradnik to będę bardzo wdzięczna.

Profile
PostPosted: Wed Jan 24, 2018 2:56 am
User avatarPosts: 101Location: JedwabneJoined: Thu Mar 06, 2014 11:00 am
Jakich informacji dokładnie potrzebujesz na temat tego gwintu. Wystarczy poszukać na takich stronach jak np. wikipedia, tam pewnie jest wszystko dokładnie opisane. Ten gwint o którym mówisz to taki najbardziej popularny tylko mniejszy.

Profile
PostPosted: Wed Jan 24, 2018 4:46 am
User avatarPosts: 42Location: Stara MilosnaJoined: Fri Aug 21, 2015 12:56 pm
Tak jak kolega wyżej pisał, gwint e14 to taki najbardziej popularny tylko nie ten duży a taki mniejszy i węższy. Na stronie https://www.ultra-elektro.pl/pl/blog/post/jak-wybra-arowk-rodzaje-gwintow-i-trzonkow-w-arowkach znajdziesz dokładny opis. Jest to blog jednego ze sklepów z elektroniką. Dużo prostych i czytelnych informacji tam znajdziesz ;)

Profile
PostPosted: Wed Jan 24, 2018 5:59 am
User avatarPosts: 35Location: DobrzanyJoined: Fri Aug 21, 2015 12:57 pm
Chciałam poczytać bo kupiłam dwie nowe lampy i właśnie na opakowaniu jest napisane jakie żarówki do niej pasują. Lampy nie zabiorę ze sobą do sklepu a tak to będę wiedziała czego szukać. Dzięki za ten link, wydaje mi się że jest tam wszystko czego szukałam.

Profile
PostPosted: Wed Jan 24, 2018 7:37 am
User avatarPosts: 63Location: KarczewJoined: Fri Aug 21, 2015 1:00 pm
W sklepie na każdym pudełku masz te same oznaczenia więc nie ma żadnego problemu. Szukasz po numeracji i kupujesz co trzeba. Nawet małe dziecko by sobie z tym poradziło :) Tak czy inaczej, opis tych wszystkich żarówek jest bardzo fajnie przedstawiony.

Profile

All times are UTC
Page 1 of 1
6 posts
Search for:
Post new topic  Reply to topic
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum