Author Message

<  Nasze usługi  ~  Warto brać adwokata rozwodowego w Zabrzu? Czy lepiej ściągnąć z innego miasta?

PostPosted: Tue Jul 18, 2017 3:48 am
User avatarPosts: 112Location: WarszawaJoined: Thu Mar 06, 2014 10:55 am
Pytam o to, bo mój kumpel się rozwodził i on ściągał adwokata z Katowic. Niedaleko, ale podobno tamten był bardzo skuteczny. Przy tym okropnie drogi. A ja rozwodząc się nie chcę stracić wszystkiego na adwokata, co mogłaby dostać moja ex małżonka.

Profile
PostPosted: Tue Jul 18, 2017 4:30 am
User avatarPosts: 152Location: ZamoscJoined: Thu Mar 06, 2014 10:57 am
Ja wolałbym oddać wszystko papudze, niż swojej ex :D A na serio, to przede wszystkim przygotuj się do rozwodu. Wiesz, prawnik to nie psycholog, on ma Cię odciążyć, żebyś Ty mógł się zająć emocjami (tu masz rozpisany przykładowo zakres obowiązków prawnika w takiej sprawie: http://www.wojtalik.com.pl/sprawy-cywilne-i-rodzinne/rozwody.html). Przede wszystkim ważne jest to, żeby taki adwokat od rozwodów z Zabrza, czy skąd tam chcesz, przygotował odpowiedni wniosek.

Profile
PostPosted: Tue Jul 18, 2017 5:55 am
O ile wiem, to ten adwokat ze strony http://www.wojtalik.com.pl/ ma sporo takich rozpraw za sobą. Nawet chyba moja dalsza znajoma korzystała z jego porad prawnych. Rzeczywiście miała wszystko dopilnowane i dopięte, przynajmniej z tego, co opowiadała.

Profile
PostPosted: Tue Jul 18, 2017 8:22 am
Mi to chyba psychiatra się przyda…

Profile
PostPosted: Tue Jul 18, 2017 8:49 am
User avatarPosts: 152Location: ZamoscJoined: Thu Mar 06, 2014 10:57 am
Najpierw załatw formalności, a potem myśl o leczeniu, bo sam rozwód też Cię będzie nerwów kosztować.

Profile
PostPosted: Tue Jul 18, 2017 9:59 am
Wiem… niestety.

Profile

All times are UTC
Page 1 of 1
7 posts
Search for:
Post new topic  Reply to topic
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum