Forum dnia ostatniego
http://webdokwadratu.pl/

Reklama dla sklepu – co działa najlepiej?
http://webdokwadratu.pl/viewtopic.php?f=7&t=199
Page 1 of 1

Author:  torin [ Mon Oct 31, 2016 3:00 am ]
Post subject:  Reklama dla sklepu – co działa najlepiej?

Cześć wszystkim. Chciałbym się was wypytać co według was najlepiej przyciąga uwagę klientów. prowadzę sklep, który chciałbym na nowo wypromować, a ponieważ nie mam zbyt szczególnych pomysłów trafiłem właśnie tutaj. Jeśli macie jakieś konkretne propozycje na promowanie sklepu będzie mi niezmiernie miło. Nie mam nawet szczególnych propozycji na tą reklamę, dlatego proszę was o poważne podejście do tego tematu. Pozdrawiam serdecznie.

Author:  Wołodyjowski [ Mon Oct 31, 2016 5:11 am ]
Post subject:  Reklama dla sklepu – co działa najlepiej?

Witaj. Najlepszą reklamą jest oczywiście ogłaszanie się w sieci i telewizji. Jeśli nie myślałeś nad taką reklamą może zorganizuj jakąś nowość w swoim sklepie, nie wiem jakąs darmową degustację na pewno coś powinno pójść. Pozdrowienia

Author:  leSoleil [ Mon Oct 31, 2016 7:48 am ]
Post subject:  Reklama dla sklepu – co działa najlepiej?

Witajcie. Ja uważam, że tutaj chyba pomoże ingerencja osób trzecich. Pomysł z promowanie i degustacją jak dla mnie bomba. Może przydała by ci się jakaś dobra hostessa Łódź w tym mieście znajdziesz bardzo dobrą agencję takich pań, które chętnie wypromują twój sklep. Myślę, że w takim przypadku uśmiechnięta kobieta w ciasnym kombinezonie to doskonały sposób na zwrócenie uwagi większości z nas. Dzieciom mogłaby rozdawać baloniki, zaś dorosłym hm coś innego ;p Powodzenia.

Author:  TORMENT [ Mon Oct 31, 2016 8:26 am ]
Post subject:  Reklama dla sklepu – co działa najlepiej?

Cześć. Ja także uważam że pomysł, który podsunęła moja poprzedniczka jest super. Ja bym może bardziej polecił agencję hostess Caneli z Poznania. Żebyś nie musiał szukać podam ci też adres internetowy hostessy.caneli.com.pl. tam mają fajne panie, które świetnie będą pasowały do promocji sklepów. Teraz na wszelkich targach, promocjach kobiety są zatrudniane do roli przyciągania uwagi, czy do trzymania tacki z przetworami degustacyjnymi. Jak dla mnie super pomysł, nie odmówiłbym takiej pani, która podawałaby mi kanapkę ze smalcem pięknie się do mnie uśmiechając, choć przyznaję od razu nie lubię smalcu.

Author:  Mortuus [ Mon Oct 31, 2016 11:13 am ]
Post subject:  Reklama dla sklepu – co działa najlepiej?

witam. Ja także poleciłbym hostessę. Najlepiej w jakimś fajnym przebraniu. Co do reklam postarałbym się także o internetową stronę i możliwość sprzedaży internetowej. Zawsze to ułatwia.

Page 1 of 1 All times are UTC
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/