Author Message

<  Nasz biznes  ~  Orientujecie się jak się kształtuje certyfikacja ISO 9001 i gdzie to załatwić?

PostPosted: Fri May 19, 2017 1:36 am
User avatarPosts: 152Location: ZamoscJoined: Thu Mar 06, 2014 10:57 am
Jeden z moich menadżerów zachęca mnie do tego by firmę zgłosić do programu certyfikacji ISO. Ponoć z uzyskania stosownych certyfikatów płyną rozmaite korzyści, w tym prestiż branżowy ale też normy wpływają pozytywnie na sytuację w zakładzie. Trochę jestem daleko od tych tematów bo zaczynałem w biznesie dawno. Może ktoś się wypowie?

Profile
PostPosted: Fri May 19, 2017 3:20 am
User avatarPosts: 97Location: MielecJoined: Thu Mar 06, 2014 11:08 am
Powinien Pan posłuchać swojego menadżera. A odnośnie certyfikatów to jest odpowiedni adres: http://www.pcc-cert.pl/certyfikacja-iso-systemy-zarzadzania/iso-9001/. To się naprawdę opłaca bo koszty jakie niesie ze sobą certyfikacja ISO 9001 są znacznie niższe niż możliwe zyski. Proponuję stopniowo wdrażać założenia normy a potem pomyśleć o audycie.

Profile
PostPosted: Fri May 19, 2017 6:12 am
User avatarPosts: 39Location: Stara MilosnaJoined: Fri Aug 21, 2015 12:56 pm
Nigdy nie jest za późno na pozytywne zmiany. Lepiej mieć niż nie mieć ;)

Profile
PostPosted: Fri May 19, 2017 8:05 am
User avatarPosts: 95Location: ToruńJoined: Thu Mar 06, 2014 11:02 am
Znam sposób pracy PCC-Cert Sp. z o.o. Sp. k. i mogę powiedzieć że będziesz w dobrych rękach. Są bardzo rzetelni i do audytów podchodzą z żelazną konsekwencją ale też realnie pomagają w spełnieniu wszelkich wymagań.

Profile
PostPosted: Fri May 19, 2017 10:33 am
User avatarPosts: 42Location: KutnoJoined: Thu Mar 06, 2014 11:04 am
Dla mnie ISO jest dziś czymś oczywistym bez względu na skalę i charakter działalności. Życzę powodzenia w ubieganiu się o certyfikację.

Profile

All times are UTC
Page 1 of 1
6 posts
Search for:
Post new topic  Reply to topic
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum