Author Message

<  Erotyka  ~  Problemy z wytryskiem

PostPosted: Wed Dec 16, 2015 6:26 am
User avatarPosts: 23Location: BarlinekJoined: Fri Aug 21, 2015 12:50 pm
Cześć. Nie jest mi łatwo o tym pisać, dlatego proszę o powazne podejście do problemu. Jestem niemal 30 letnim facetem, który może nie prowadzi wzorowo zdrowego trybu życia, ale na pewno też nie jest potencjalnym obiektem badań klinicznych. Od kilku miesięcy mam za to duży problem. Otóż za szybko dochodzę, przez co czasem miałem już niemiłe dla mnie sytuacje. Dlatego zwracam się do Was z prośbą o pomoc, co powinienem zrobić w takiej sytuacji?

Profile
PostPosted: Wed Dec 16, 2015 7:23 am
User avatarPosts: 25Location: ChmielnikJoined: Fri Aug 21, 2015 12:55 pm
A byłeś u lekarza? Tam najpierw powinieneś pytać. To zrób w pierwszej kolejności. A jakie to były sytuacje? Gdzieś na imprezie? Przypadkowy romans, czy raczej stała partnerka? Możesz wierzyć lub nie, ale problemy z przedwczesną erekcją są często uzależnione od sytuacji, tj. w momencie, gdy jest dużo emocji, uprawiasz seks w niecodziennym miejscu, albo właśnie z kimś, kogo praktycznie nie znasz. Choćbyśmy chcieli, to nie jesteśmy maszynami do seksu. :P

Profile
PostPosted: Wed Dec 16, 2015 10:04 am
User avatarPosts: 41Location: Stara MilosnaJoined: Fri Aug 21, 2015 12:56 pm
Mówcie sobie co chcecie, ja żadnych takich problemów nie mam, a seks uprawiam wszędzie, gdzie się da. :P

Profile
PostPosted: Wed Dec 16, 2015 1:01 pm
User avatarPosts: 23Location: BarlinekJoined: Fri Aug 21, 2015 12:50 pm
No sytuacje są raczej różne. Do lekarza nie pójdę, bo mieszkam w niewielkim mieście, więc raczej szybko by to poszło w świat, a chcę tego uniknąć… Stałej partnerki nie mam, choć czasem zdarza się, że umówię się kilka razy z tą samą dizewczyną, o ile będzie chciała. :/

Profile
PostPosted: Wed Dec 16, 2015 1:15 pm
User avatarPosts: 10Location: KozieniceJoined: Fri Aug 21, 2015 12:56 pm
Są różne sposoby, żeby wydłużyć naszą wytrzymałość. Możesz spróbować jakichś ćwiczeń (w Internecie tego jest sporo), jak nie chcesz iść do lekarza, to przynajmniej zasięgnij czyjejś opinii, czy nie korzysta z czegoś podobnego. Na pewno nie kupuj żadnych środków na przedłużenie stosunku z niepewnego źródła, bo możesz sobie napytać biedy. Myślę, że jest naprawdę dużo zdrowych rozwiązań, by opóźnić erekcję i względnie dyskretnie załatwić ten problem. Wystarczy czasem przełamać barierę wstydu, bo podejrzewam, że większy wstyd pewnie masz w momencie, gdy dochodzi do zbliżenia, a sama partnerka też albo ryknie śmiechem, albo sama czuje się zmieszana. ;)

Profile

All times are UTC
Page 1 of 1
5 posts
Search for:
Post new topic  Reply to topic
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum