Author Message

<  Erotyka  ~  Polecicie jakiś sklep internetowy z wibratorami?

PostPosted: Thu Jun 01, 2017 2:34 am
Domyślam się, że zapewne nieczęsto słyszycie i czytacie takie zapytania, jednak chciałam się dowiedzieć, czy znacie jakiś dobry skep internetowy, w którym dostanę różne wibratory. Sęk w tym, że niby mogłabym się wybrać do sklepu w mieście, ale boje się, że bedę oceniana przez tych, którzy tam pracują. Zresztą.. nim bym przekroczyła próg takiego sklepu to już bym się spaliła ze wstydu. Liczę więc na Was!

Profile
PostPosted: Thu Jun 01, 2017 3:03 am
User avatarPosts: 112Location: WarszawaJoined: Thu Mar 06, 2014 10:55 am
Oho, czyżby samotność doskwierała? :D Wtedy pozostaje tylko mały, gumowy, wibrujący przyjaciel :D

Profile
PostPosted: Thu Jun 01, 2017 4:07 am
Podejrzewam, że właśnie takich głupków, jak kolega wyżej, kolezanka chciała uniknąć. Nie ma obawy, moja droga :) Na szczęście internet jest pełen takich ofert, na pewno znajdziesz jakiś dobry sklep, w którym zamówisz bez problemu taki wibrator, jaki będzie Ci odpowiadać.

Profile
PostPosted: Thu Jun 01, 2017 5:58 am
tylko właśnie jaki? Zależy mi na tym, żeby paczki były dyskretne. Słyszałam raz historię, że jakiś facet zamówił sobie gumową lalkę i przyjechała mu… cóż, mało dyskretnie zapakowana.

Profile
PostPosted: Thu Jun 01, 2017 7:03 am
User avatarPosts: 61Location: KarczewJoined: Fri Aug 21, 2015 1:00 pm
To są raczej mity, choć rzeczywiście, lepiej nie wystawiać na próbę możliwości niektórych sprzedawców :P Jeśli szukasz zaufanego sklepu internetowego z wibratorami, w którym dyskretnie Ci zapakują całą przesylkę, do tego jeszcze mają dobre ceny, to polecam ten: http://www.twoja-fantazja.pl/33-akcesoria-erotyczne Jak sama widzisz, mają nie tylko wibratory, ale też i szereg innych akcesoriów erotycznych. Niezależnie, czy to tylko dla siebie, czy to dla Ciebie i dla partnera, na pewno znajdziesz to, czego szkasz :)

Profile
PostPosted: Thu Jun 01, 2017 8:24 am
W sumie to dla mnie i dla partnera, bo ja mu zaproponowałam takie zabawy, a on na to przystał. No mam nadzieję, że mnie nie robisz w konia, bo jak mi przyjdzie wibrator opakowany w taki bardzo zdradzający zawartość sposób… to się chyba spalę ze wstydu.

Profile
PostPosted: Thu Jun 01, 2017 9:55 am
User avatarPosts: 61Location: KarczewJoined: Fri Aug 21, 2015 1:00 pm
Nie ma obawy, sama zamawiałam tam nie raz różne akcesoria i jestem zadowolona tak z przesyłki, jak i z samego zamawianego towaru :) Radzę jeszcze Ci przejrzeć całą ich ofertę, bo mają dużo więcej ciekawych propozycji do łóżka ;)

Profile

All times are UTC
Page 1 of 1
8 posts
Search for:
Post new topic  Reply to topic
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum