Author Message

<  Offtopic  ~  Damskie koszule z jeansami – czy to dobre połączenie?

PostPosted: Wed Jul 26, 2017 4:13 am
Co sądzicie o połączeniu damskiej koszuli z jeansami? Niby brzmi banalnie ale mimo wszystko prezentuje się to dosyć ciekawie a nie widziałam nikogo z takim zestawieniem na mieście. Jakie jest zdanie specjalistów? :D

Profile
PostPosted: Wed Jul 26, 2017 6:23 am
User avatarPosts: 108Location: WarszawaJoined: Thu Mar 06, 2014 10:55 am
Szczerze to nie mam zdania bo nigdy nie zakładałem damskiej koszuli :P

Profile
PostPosted: Wed Jul 26, 2017 7:29 am
User avatarPosts: 61Location: KarczewJoined: Fri Aug 21, 2015 1:00 pm
Zalezy jaka koszula. Wesprę się sklepem internetowym bo ma akurat takie które fajnie pasowałyby do jeansów: http://kafrim.pl/koszule,c61.html. Jak można sobie wyobrazić fajnie by to wyglądało i do tego za nieduże pieniadzemoznamiec super zestaw do chodzenia nawet do pracy. Jestem za!

Profile
PostPosted: Wed Jul 26, 2017 7:40 am
User avatarPosts: 57Location: HrubieszowJoined: Fri Aug 21, 2015 12:58 pm
Dla mnie musiałyby być trochę wiekszerozmiarówki tak koszul jak i spodnie :). Ale wydaje się być spoko.

Profile
PostPosted: Wed Jul 26, 2017 8:27 am
User avatarPosts: 61Location: KarczewJoined: Fri Aug 21, 2015 1:00 pm
Znalazłam ci duże rozmiary spodni i leginsów wiec moze coś się uda dobrać: http://kafrim.pl/spodnie-i-legginsy,c54.html. Ja też nie jestem raczej koścista dlatego czestozagladam do tego sklepu bo maja bardzo ladne i dobre jakościowo spodnie i w ogóle ubrania w dużych rozmiarach a do tego te ceny.. Za grosze moznasieswietnieubrac, stylowo i modnie. Pozdrawiam i udanych zakupów!

Profile
PostPosted: Wed Jul 26, 2017 9:23 am
User avatarPosts: 57Location: HrubieszowJoined: Fri Aug 21, 2015 12:58 pm
To mi się podoba. Podkradnę inspirację jeansów i koszuli, na pewno wezmę też leginsy bo są wygodne i jakieś materiałowe przewiewne spodnie. Cieszę się że odpisałaś bo już dawno nie kupowałam sobie nowych ubrań. Zapomniałam już jakie to przyjemne :D

Profile

All times are UTC
Page 1 of 1
7 posts
Search for:
Post new topic  Reply to topic
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum