Author Message

<  Offtopic  ~  Znacie okulary Arctica?

PostPosted: Mon Dec 26, 2016 11:12 pm
User avatarPosts: 152Location: ZamoscJoined: Thu Mar 06, 2014 10:57 am
Mam pytanie do osób, które używają sportowych okularów przeciwsłonecznych. Znacie produkty marki Arctica? Oni mają w swojej ofercie okulary raczej ze sredniej półki cenowej i zastanawiam się poprostu, czy warte są one swojej ceny. Szukam porządnych okularów na rower, a znowu nie chce wydawać na taki sprzet nie wiadomo jakiej kasy. Wydatek w granicach 200zł jeszcze moge udźwignać, ale nie więcej. Bez przesady, nie jestem zawodowym kolarzem;)

Profile
PostPosted: Mon Dec 26, 2016 11:54 pm
User avatarPosts: 61Location: HrubieszowJoined: Fri Aug 21, 2015 12:58 pm
Nie wiem jak z okularami na rower, ale w tamtym roku kupiłam moim dzieciom gogle narciarskie tej marki i raczej nie mogę narzekać. Dzieci też nie narzekały, także chyba nie jest źle :)

Profile
PostPosted: Tue Dec 27, 2016 12:42 am
User avatarPosts: 109Location: PoznańJoined: Thu Mar 06, 2014 10:58 am
A co za różnica jakiej firmy masz okulary? Ludzie co was dopadło z tymi markami? Ważne żeby okulary ci się podobały i były wygodne. Czego chcieć więcej? No dobra może jeszcze filtr UV jest ważny, ale reszta? Bez przesady.

Profile
PostPosted: Tue Dec 27, 2016 3:32 am
User avatarPosts: 101Location: JedwabneJoined: Thu Mar 06, 2014 11:00 am
No nie wiem, czy marka nie ma znaczenia. Jak kupisz tanioche, to na bank będą to okulary bez powloki polaryzacyjnej, bez filtra UV i bez kilku innych fajnych dodatków.

Profile
PostPosted: Tue Dec 27, 2016 4:27 am
Chyba wsadziłem kij w mrowisko:) Ciekawią mnie poprostu opinie o sprzęcie tego konkretnego producenta, bo znam sklep w którym mogę kupic te okularki za jakieś dwie stówki.

Profile
PostPosted: Tue Dec 27, 2016 6:38 am
User avatarPosts: 23Location: BarlinekJoined: Fri Aug 21, 2015 12:50 pm
W tym sklepie http://stylion.pl/ są tańsze. Wybór też mają niezgorszy więc po co przepłacac? Poza tym możesz wybierać pomiędzy różnymi markami okularów na rower lub okularów typowo sportowych. Jak będziesz chciał to znajdziesz coś w miarę użytecznego nawet za kilkanascie złotych. Jak konkretnie interesują Cię okulary Arctica, to też średnio zapłacisz mniej niż 200zł.

Profile
PostPosted: Tue Dec 27, 2016 7:04 am
User avatarPosts: 17Location: KrakowJoined: Fri Aug 21, 2015 12:59 pm
Tak jak napisał Pan wyżej. 200zł za okulary tej marki to raczej wygórowana cena. Pod tym adresem http://stylion.pl/arctica masz okulary Arctica średnio za 100-170zł. Moim zdaniem cena rozsadna w stosunku do jakości oferowanej przez te okulary. Wiadomo, że można znaleźć jeszcze lepszy sprzęt, ale w tym przypadku masz to co najbardziej potrzebne w okularach typu sportowego. Masz filtr UV i powłokę polaryzacyjną, dzięki czemu nie łapiesz odbitych promieni słońca.

Profile
PostPosted: Tue Dec 27, 2016 8:30 am
Ok, dzieki za odpowiedzi.

Profile

All times are UTC
Page 1 of 1
9 posts
Search for:
Post new topic  Reply to topic
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum