Author Message

<  Offtopic  ~  Gdzie kupoujecie buty?

PostPosted: Wed Dec 21, 2016 1:24 am
Dzień dobry, drogie Panie! Chciałabym się od Was dowiedzieć, gdzie kupujecie buty??? Albo mam pecha, albo nie trafiłam jeszcze na odpowiedni na siebie sklep. Cciałabym kupić porzadne buty na zimę, botki – takie które posłużą mi co najmniej dwa sezony. Mogę zapłacic pare zł więcej, ale zależy mi na wysokiej jakości butów. Podzielcie się swoimi wyborami jeśli chodzi o marki obuwia. Pozdrawiam serdecznie i liczew na Wasze podpowiedzi!

Profile
PostPosted: Wed Dec 21, 2016 2:30 am
User avatarPosts: 62Location: KarczewJoined: Fri Aug 21, 2015 1:00 pm
Witaj, ja tam kupuje buty w sieciówkach. Prawda jest taka, że zapłacisz za jakies markowe buty wiele więcej a ich jakośc nie jest dużo lepsza od tych w sieciówce, które kosztuja mniej. Naprawde, wole kupic co sezon nowe i tansze niz zalowac, ze kupilam drogie buty i i tak się rozpadają przy pierwszej kałuży

Profile
PostPosted: Wed Dec 21, 2016 4:41 am
User avatarPosts: 61Location: HrubieszowJoined: Fri Aug 21, 2015 12:58 pm
Nie do konca się zgodzę, nie ma nic fajnego w tanich butach. Po pierwsze nie jest to dobre dla środowiska i przezde wszystkim dla naszych stóp. Nie da sie ukryc dobrze wyprofilowane, oddychajace buty z dobrego dlastop materiału musza miec swoja cene :)

Profile
PostPosted: Wed Dec 21, 2016 5:54 am
User avatarPosts: 36Location: BukJoined: Fri Aug 21, 2015 12:58 pm
Jestem zwolenniczką kupowania butów przez internet. Od kilku lat jestem zakochana w marce GANT – polecam goroąco! Buty służą kilka dobrych lat, sa wykonane z wysokiej jakosci materiałow. Moim zdaniem naprawde warto w nie zainwestowac. Podaje link https://splendear.com/marki/gant , gdybyscie byly zainteresowane ;) Pozdrawiam!

Profile
PostPosted: Wed Dec 21, 2016 8:49 am
Dzięki wielkie! Wygladaja interesujaco.

Profile

All times are UTC
Page 1 of 1
6 posts
Search for:
Post new topic  Reply to topic
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum