Author Message

<  Offtopic  ~  Prezent z zagranicy, na co się zdecydować?

PostPosted: Tue Oct 11, 2016 8:10 pm
User avatarPosts: 96Location: ToruńJoined: Thu Mar 06, 2014 11:02 am
Moja dziewczyna ma niedługo urodziny i chciałem jej coś wysłać, niestety nie mogę być z nią w tym dniu. Pomyślałem o jakimś prezencie i przesłaniu go paczką, ale nie mam pewności, że przyjdzie na czas, a jak będzie go otwierać wcześniej czy później to będzie mniej uroczyście. Pomyślałem o wysłaniu kwiatów do Polski, myślicie, że to dobry pomysł?

Profile
PostPosted: Tue Oct 11, 2016 8:47 pm
User avatarPosts: 76Location: OlsztynJoined: Thu Mar 06, 2014 11:05 am
Tak, lepszy niż prezent, bo kwiaty przyjdą dokładnie w tym dniu, a prezent jak przyjdzie wcześniej i nawet powiesz jej żeby nie otwierała to już nie ma takiej niespodzianki, a jak przyjdzie później to już całkiem beznadziejnie. Ja bym na pewno wolała dostać kwiaty

Profile
PostPosted: Tue Oct 11, 2016 10:07 pm
Tylko że nie znam żadnych kwiaciarni wysyłkowych w Warszawie, do tej pory nie korzystałem z takich usług, nie miałem potrzeby i nie wiem, która zrobi ładny bukiet i dostarczy go na czas, bardzo nie chciałbym żeby mimo moich zabiegów doszło do opóźnienia

Profile
PostPosted: Tue Oct 11, 2016 10:45 pm
User avatarPosts: 101Location: JedwabneJoined: Thu Mar 06, 2014 11:00 am
Ja znam dobrą firmę, której specjalnością jest dostawa kwiatów Warszawa jest jej siedzibą, a nazywa się Kwiatowa Dostawa. W ogóle Warszawa jest chyba najlepsza pod tym względem, bo możesz liczyć na niskie ceny no i konkurencja duża to firmy bardzo się starają. Ta jest świetna, są różne rodzaje bukietów (fajnie opisane nazwami więc nie trzeba się zastanawiać jaki będzie najlepszy z danej okazji) i różne wielkości

Profile
PostPosted: Wed Oct 12, 2016 12:03 am
Chyba powinienem zamówić wielki snop czerwonych róż :)

Profile
PostPosted: Wed Oct 12, 2016 2:23 am
To chyba bardziej na walentynki albo do oświadczyn :) Ja bym polecała na urodziny coś bardziej subtelnego, na przykład jakieś śliczne kolorowe kwiaty, ale to oczywiście zależy od tego co Twoja dziewczyna najbardziej lubi

Profile
PostPosted: Wed Oct 12, 2016 3:01 am
User avatarPosts: 101Location: JedwabneJoined: Thu Mar 06, 2014 11:00 am
Nie będziesz miał problemu z wyborem, no chyba że ze zbyt wielkim :) ale nie ma kłopotu, jak ci się wiele bukietów spodoba to możesz stale zamawiać, z różnych okazji, ona na pewno też nie będzie miała nic przeciwko temu :)

Profile
PostPosted: Wed Oct 12, 2016 4:08 am
Na pewno :) zresztą kwiaty są zawsze miłym prezentem, niezależnie od okazji i od tego jakie są. Zwłaszcza jeśli są niespodzianką, gratuluje pomysłu :)

Profile
PostPosted: Wed Oct 12, 2016 6:00 am
Dzięki, za gratulacje i namiar na kwiaciarnię :) Pozdrawiam

Profile

All times are UTC
Page 1 of 1
10 posts
Search for:
Post new topic  Reply to topic
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum