Author Message

<  Offtopic  ~  Gdzie kupić torebki papierowe?

PostPosted: Tue Sep 27, 2016 2:19 am
User avatarPosts: 97Location: MielecJoined: Thu Mar 06, 2014 11:08 am
Cześć Wam! Tak jak w temacie.. chciałabym kupić torebki papierowe ale kompletnie nie wiem gdzie mogłabym to zrobić w takiej więkzej ilości. Chcemy te torebki wykorzystać do promocji i cóż.. zależy na na ich dobrej jakości i fajnym projekcie ;) może ktoś z Was akurat korzystał z usług firmy, która takie coś oferuje w przeszłości? Będę bardzo wdzieczna jak mi wskażecie taką ;) bo oszczędzi to sporo poszukiwania, czytania o opiniach itp. liczę na Was i całkowicie chcę Wam zawierzyć w tym ;)

Profile
PostPosted: Tue Sep 27, 2016 4:31 am
User avatarPosts: 109Location: PoznańJoined: Thu Mar 06, 2014 10:58 am
Ja polecam znanego i cenionego przeze mnie producenta torebek papierowych ;) można tam zamówić naprawdę w najwyższej jakości torebki i to po bardzo okazyjnej cenie. Naprawdę bardzo warto sięgnąć po tego typu produkty, bo ja miałem pewne obawy, czy to w ogóle ma sens, czy warto promować w taki sposób firmę itp.. no i efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Naprawdę to działa i to za małe pieniądze.

Profile
PostPosted: Tue Sep 27, 2016 6:39 am
User avatarPosts: 96Location: ToruńJoined: Thu Mar 06, 2014 11:02 am
No aż mnie to przekonało żebym też zamówił takie torebki do siebie do firmy i rozdawał je przy każdej okazji, w sumie mały wydatek a jednak jak ma to więcej klientów przyciągnąć to jestem na tak!!

Profile

All times are UTC
Page 1 of 1
4 posts
Search for:
Post new topic  Reply to topic
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum