Author Message

<  Offtopic  ~  Zakup materaca bezpośrednio u producenta

PostPosted: Tue Aug 30, 2016 5:25 am
User avatarPosts: 109Location: PoznańJoined: Thu Mar 06, 2014 10:58 am
Jak myślicie, czy kupienie materaca bezpośrednio u producenta daje większą pewność, że będzie to produkt wysokiej jakości? Zawsze kupowałem w sklepach meblowych, a teraz mnie tak coś naszło żeby kupić w necie bezpośrednio od producenta.

Profile
PostPosted: Tue Aug 30, 2016 6:16 am
User avatarPosts: 152Location: ZamoscJoined: Thu Mar 06, 2014 10:57 am
no na pewno wiesz kto dany materac zrobił :P A tak serio to po prostu musisz sprawdzić czy producent ma dobre opinie i wtedy zakup faktycznie będzie pewny.

Profile
PostPosted: Tue Aug 30, 2016 8:23 am
User avatarPosts: 107Location: CzęstochowaJoined: Thu Mar 06, 2014 11:07 am
W szczególności materace dla dzieci warto kupować właśnie w taki sposób, sama się o tym przekonałam kupując dla swoich maluchów.

Profile
PostPosted: Tue Aug 30, 2016 8:37 am
User avatarPosts: 42Location: Stara MilosnaJoined: Fri Aug 21, 2015 12:56 pm
Pewne to jest to, że zapłacisz mniej niż jak kupujesz w zwykłym sklepie. Odchodzi Ci jakiś tam dystrybutor, odchodzi importe jak firma nie jest polska, a i sam sklep liczy sobie marżę. U producenta kupujesz praktycznie po hurtowej cenie, więc chociażby dlatego warto się tym zainteresować.

Profile
PostPosted: Tue Aug 30, 2016 9:11 am
User avatarPosts: 109Location: PoznańJoined: Thu Mar 06, 2014 10:58 am
No ja właśnie chcę kupić kilka materacy u producenta HEVEA, firma cieszy się dobrą opinią i z tego powodu mnie zainteresowała. Akurat cena nie miała dla mnie zbyt dużego znaczenia, ale i tak bardzo mi pomogliście za co gorąco dziękuję.

Profile

All times are UTC
Page 1 of 1
6 posts
Search for:
Post new topic  Reply to topic
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum