Author Message

<  Offtopic  ~  Materiały i akcesoria niezbędne w każdym biurze

PostPosted: Thu Mar 17, 2016 5:26 am
User avatarPosts: 76Location: OlsztynJoined: Thu Mar 06, 2014 11:05 am
Hej! Odważyłam się wreszcie i zdecydowałam na uruchomienie własnego biznesu. Pozostało mi jeszcze troche czasu do oficjalnego otwarcia, dlatego skupiam się teraz na zaopatrzeniu biura w potrzebne materiały i narzędzia. Możecie polecić coś konkretnego, bo boje się, że o połowie rzeczy zapomniałam :) Będę zobowiazana.

Profile
PostPosted: Thu Mar 17, 2016 5:40 am
User avatarPosts: 43Location: KutnoJoined: Thu Mar 06, 2014 11:04 am
Myśle, że najlepiej będzie znaleźć jakąś internetową hurtownię oferującą szeroki wybór tanich akcesoriów do biura. Przeglądając ich ofertę z pewnością przygotujesz listę zakupow, na ktorej nie zabraknie tego, co najważniejsze.

Profile
PostPosted: Thu Mar 17, 2016 6:06 am
Problem jednak w tym, ze ja najchętniej kupiłabym wszystko, ale mój budżet na to nie pozwala. Chce się skupić na tym co naprawde niezbędne. Nie pracowałam nigdy w sekretariacie czy biurze, wiec nie wiem :)

Profile
PostPosted: Thu Mar 17, 2016 8:47 am
User avatarPosts: 104Location: PniewyJoined: Thu Mar 06, 2014 11:06 am
Ja pracowałam, dlatego plecę Ci poza papierem i tuszem do drukarki, komplet segregatorów do biura, koperty, koszulki foliowe, kalendarz, podręczne karteczki do notowania i sporo długopisów i zakreślaczy.

Profile
PostPosted: Thu Mar 17, 2016 10:21 am
User avatarPosts: 107Location: CzęstochowaJoined: Thu Mar 06, 2014 11:07 am
Zaprezentowana powyżej lista wydaje mi się być niemalże kompletna. Radziłabym jednak kupić dobre długopisy, na przykład długopisy Parkera, kolorowe, samoprzylepne karteczki służące za znaczniki i do tego dziurkacz i zszywacz. Przydać się też mogą firmowe teczki na dokumenty.

Profile
PostPosted: Thu Mar 17, 2016 11:21 am
Super! Moja lista zakupów stała się znacznie dłuzsza, ale mam nadzieje, że mój budżet jakoś to wytrzyma. Dodałam do niej jeszcze niszczarkę taką jak tu: www.biurozakupy.pl/niszczarki. A gdzie zwykle kupujecie takie produkty? W sklepach tradycyjnych czy może hurtowniach internetowych. Która opcja lepsza?

Profile
PostPosted: Thu Mar 17, 2016 1:29 pm
User avatarPosts: 43Location: KutnoJoined: Thu Mar 06, 2014 11:04 am
Proponuje porównac kilka konkurencyjnych ofert i na tej podstawie wybrać tą, ktora będzie dla Ciebie najlepsza. Z doświadczenia wiem, że zwykle najlepsze oferty mają podmioty działające w sieci. Proponuje zatem poszukać w sieci jakiś ciekawych podmiotów.

Profile
PostPosted: Thu Mar 17, 2016 2:54 pm
Też mi się tak wydawało, ale wolałam dopytac :) Na szczęście w sieic znacznie łatwije porównyać oferty niż w sklepach tradycyjnych. Mam tylko nadzieje, że uporam się z tym zadaniem przed otwarciem mojej firmy.

Profile

All times are UTC
Page 1 of 1
8 posts
Search for:
Post new topic  Reply to topic
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum