Author Message

<  Offtopic  ~  Czy opłaca się kupować kosmetyki w hurtowni?

PostPosted: Fri Dec 11, 2015 5:46 am
User avatarPosts: 32Location: DobrzanyJoined: Fri Aug 21, 2015 12:57 pm
jestem w specyficznej sytuacji, bo właściwie mam mały salon kosmetyczny i dotychczas wyposażałam go w drogeriach lub w sklepach internetowych, ale zastanawiam się czy nie lepiej zgłosić się do hurtowni, myślicie że dostarczają też mniejsze partie?

Profile
PostPosted: Fri Dec 11, 2015 8:06 am
User avatarPosts: 72Location: OlsztynJoined: Thu Mar 06, 2014 11:05 am
Jasne, że ci się opłaci! To są ceny hurtowe, więc dużo niższe. Wpisz sobie tylko przykładowo hurtownia kosmetyczna Poznań i drogeria Poznań i porównaj ceny. Jest taki duży wybór tych dostawców, ze myśle że ktos ci na pewno dostarczy mniejsza ilosc.

Profile
PostPosted: Fri Dec 11, 2015 10:56 am
User avatarPosts: 105Location: PoznańJoined: Thu Mar 06, 2014 10:58 am
Możesz kupić w hurtowni i robić zapasy sobie, np. kupować na pół roku. Ja tak robię, a też mam mały salon fryzjerski, a muszę się wtedy martwić raz na pół roku dostawą a nie co miesiąc.

Profile
PostPosted: Fri Dec 11, 2015 1:42 pm
User avatarPosts: 106Location: CzęstochowaJoined: Thu Mar 06, 2014 11:07 am
No ja np. nie wiem, bym się jednak bała na twoim miejscu robic jakieś wielkie zapasy, skoro to mały salon i w dzisiejszych czasach to ty możesz w każdej chwili splajtowac i pozniej zostaniesz z piecioma kartonami jakichś kosmetyków.

Profile
PostPosted: Fri Dec 11, 2015 1:53 pm
User avatarPosts: 10Location: WarszawaJoined: Fri Aug 21, 2015 12:57 pm
Kosmetyki mają ważność po otwarciu więc kup w hurtowni na zapas i dużo zaoszczędzisz. Jak szukasz konkretnej to najlepiej skorzystaj z portalu gdzie masz wybór najlepszych dostawców np. panorama firm czy hurtowniekosmetykow.pl. Tam masz duży wybór, bo możesz zaznaczyć hurtownie kosmetyczne Warszawa, Poznań, Wrocław i wszystkie takie z największych polskich miast. Serio, tak najlepiej się opłaca.

Profile

All times are UTC
Page 1 of 1
5 posts
Search for:
Post new topic  Reply to topic
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum