Author Message

<  Offtopic  ~  Biegły grafolog do orzeczenia sfałszowanego dokumentu. Kogo znacie?

PostPosted: Wed Jul 26, 2017 9:09 pm
User avatarPosts: 95Location: ToruńJoined: Thu Mar 06, 2014 11:02 am
Mam krótkie pytanie jak w temacie. Szukam grafologa który jest w stanie zweryfikować prawidłowość podpisów na dokumentach klienta. Podejrzewamy że wspólnik dokonał inwestycji bez jego zgody i sfałszował podpisy.

Profile
PostPosted: Wed Jul 26, 2017 9:41 pm
User avatarPosts: 42Location: KutnoJoined: Thu Mar 06, 2014 11:04 am
Jakiś czas temu sprawdzałem cennik na http://www.analityks.com.pl/oferta/cennik takich usług. To laboratorium zajmuje się takimi badaniami z zakresu grafologi i posiada naprawdę rzetelnych biegłych sądowych.

Profile
PostPosted: Wed Jul 26, 2017 10:43 pm
User avatarPosts: 57Location: HrubieszowJoined: Fri Aug 21, 2015 12:58 pm
Wiem że pytanie nie w temacie ale na jakiej podstawie stwierdza się że podpis nie jest prawdziwy? Mam podobny problem i rozumiem że bez biegłego się nie obejdzie?

Profile
PostPosted: Thu Jul 27, 2017 12:47 am
User avatarPosts: 99Location: PniewyJoined: Thu Mar 06, 2014 11:06 am
Ktoś musi zaświadczyć że takie przestępstwo miało miejsce a nie jest to zwykłe domniemanie. Chciała bym ci powiedzieć jak to się dokładnie odbywa ale grafolog sprawdza litera po literze jak wygląda oryginał a jak ewentualny podrobiony podpis. Pewnie w internecie jest więcej informacji na ten temat.

Profile
PostPosted: Thu Jul 27, 2017 1:53 am
User avatarPosts: 9Location: KozieniceJoined: Fri Aug 21, 2015 12:56 pm
Grafolog określa charakter pisma, wysokość i wielkość liter, czy litery są równe czy krzywe, wąskie czy szerokie, czy się zwężają itp. Jest cała masa czynników które wpływają na twój charakter pisma i po tym biegły wydaje opinie czy pisała to jedna i ta sama osoba.

Profile
PostPosted: Thu Jul 27, 2017 4:39 am
User avatarPosts: 39Location: Stara MilosnaJoined: Fri Aug 21, 2015 12:56 pm
Dokładnie ale jest to o tyle tajemnicza dziedzina psychologii że nie da się tego tak prosto opisać. Co do tematu, wejdź na http://www.analityks.com.pl/ tak jak pisał kolega wyżej. Potrzebny ci biegły grafolog a u nich znajdziesz najlepszych specjalistów.

Profile
PostPosted: Thu Jul 27, 2017 6:59 am
Mi również się ta informacja przyda bo ostatnio okazało się że mój mąż w jakiś sposób podpisał dokumenty od hipoteki bez mojej wiedzy.

Profile

All times are UTC
Page 1 of 1
8 posts
Search for:
Post new topic  Reply to topic
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum