Author Message

<  Offtopic  ~  Najciekawszy prezent jaki kupiliście na 18 urodziny?

PostPosted: Fri Jan 13, 2017 12:50 am
User avatarPosts: 91Location: PniewyJoined: Thu Mar 06, 2014 11:06 am
Siemka, zaczynam ten temat bo szukam ciekawych inspiracji na prezenty dla znajomych. Chciałabym kupić coś nietuzinkowego, zabawnego co na pewno będziemy długo pamiętac. Od dawna zastanawiam się nad tym ale nic ciekawego nie wymyśliłam wiec mam nadzieje ze moze tu mi ktospomoze. Pozdrawiam serdecznie.

Profile
PostPosted: Fri Jan 13, 2017 1:56 am
User avatarPosts: 90Location: JedwabneJoined: Thu Mar 06, 2014 11:00 am
Wiesz co chyba nie ma jakiegoś uniwersalengo pomysłu albo prezentu który pasowałby wszystkim. Prezenty zawsze dobieram kierując się zainteresowaniami obdarowywanych - to w przypadku większych i droższych rzeczy a jeśli szukasz czegoś zabawnego to naprawdę jest całe mnustwo rzeczy sposrodktorychmoznawybierac. Chociazby kubki, koszulki czy poduszki z zabawnymi hasłami albo rysunkami. Pozdrawiam.

Profile
PostPosted: Fri Jan 13, 2017 2:48 am
User avatarPosts: 41Location: KutnoJoined: Thu Mar 06, 2014 11:04 am
Cześć. Polecam przeczytać ten artykuł: http://www.coolturomaniak.pl/poradnik/smieszne-pomysly-na-prezent-rozbaw-swoich-bliskich, pomógł mi wybrnąć z sytuacji bez wyjścia kiedy nie wiedziałem co kupić na urodziny dziewczynie z którą się spotykałem :). Zabawne prezenty są jednak najlepsze, a jeśli nawiązują do jakiegoś powiedzenia albo śmiesznej ogólnie znanej historii to na pewno bedzietostrzał w 10 :).

Profile
PostPosted: Fri Jan 13, 2017 3:35 am
User avatarPosts: 30Location: BukJoined: Fri Aug 21, 2015 12:58 pm
Kiedyś kupiłam koleżance kota bo myslałam ze to bedzie dobry pomysł. Nigdy nie miała żadnego zwierzecia, czestomowila ze by chciala, a do tego lubi koty wiec pomyslalam ze bylaby zadowolona. Skoncyzlosie na tym ze kot jest obecnie ze mną ;]. Bylo mi troche smutno ze nie trafiłam ale lepiej ze od razu mi go oddała pod pretekstem alergii nizzebymiala go wyrzucic z domu.

Profile
PostPosted: Fri Jan 13, 2017 4:52 am
User avatarPosts: 90Location: JedwabneJoined: Thu Mar 06, 2014 11:00 am
Dlatego zwierzat nie powinno siekupowac w prezencie. Jeszcze swojemu dziecku to rozumiem ale obcej osobie... zwykle konczysie tak jak opisałaś.

Profile
PostPosted: Fri Jan 13, 2017 6:01 am
User avatarPosts: 41Location: KutnoJoined: Thu Mar 06, 2014 11:04 am
Mądry Polak po szkodzie, teraz już to wiem ale naprawde byłam przekonana że kotek podbije jej serce i się spodoba.

Profile
PostPosted: Fri Jan 13, 2017 8:19 am
User avatarPosts: 91Location: PniewyJoined: Thu Mar 06, 2014 11:06 am
Również nie kupiłabym nikomu zwierzęcia, to trochę zobowiązujące. Poza tym dzis ludzie mają mało czasu i coraz mniej decyduje sie na zwierzeta domowe.

Profile

All times are UTC
Page 1 of 1
8 posts
Search for:
Post new topic  Reply to topic
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum