Author Message

<  Nasze finanse  ~  Ile wynosi odszkodowanie za opóźniony lot?

PostPosted: Wed Jan 25, 2017 12:44 am
User avatarPosts: 31Location: DobrzanyJoined: Fri Aug 21, 2015 12:57 pm
Przez opóźniony lot nie wzielam udzialu w waznym spotkaniu biznesowym. Lot opóźnił się 4 godziny… eh… no i mam dosc. Czy ktos wie, ile wynosi odszkodowanie za opóźniony lot?

Profile
PostPosted: Wed Jan 25, 2017 3:22 am
User avatarPosts: 33Location: BukJoined: Fri Aug 21, 2015 12:58 pm
to nie jest tak ze za opóźniony lot jest tyle a za odwolany lot jest tyle. Wszystko zalezy od tego, co stalo na przeszkodzie do normalnego wylotu samolotu. Bo jeśli zawalila pogoda silny deszcz czy powazna mgla to jednak nie ma szans na żadne odszkodowania za opóźniony lot wiec zapomnij.

Profile
PostPosted: Wed Jan 25, 2017 5:03 am
User avatarPosts: 55Location: HrubieszowJoined: Fri Aug 21, 2015 12:58 pm
ja jak mialam wątpliwości to po prostu udalam się do tej firmy https://zwrotair.pl/ no i oni mi pomogli to ogarnąć bo oni zajmują się odszkodowaniami za opóźniony lot i odszkodowaniami za odwołany lot.Wiadomo ze odszkodowania za lot w każdym wypadku sa inne bo to zalezy od liczby km która mielismy pokonac i skad dokad lecieliśmy. Maksymalnie to jest i tak 600euro.

Profile
PostPosted: Wed Jan 25, 2017 5:45 am
User avatarPosts: 39Location: Stara MilosnaJoined: Fri Aug 21, 2015 12:56 pm
lepiej nie popuszczcac takich sytuacji liniom lotniczym bo potem jest cyrk w terminalach i odmawiaja wejścia na poklad…;/

Profile
PostPosted: Wed Jan 25, 2017 7:35 am
User avatarPosts: 152Location: ZamoscJoined: Thu Mar 06, 2014 10:57 am
po prostu przelicz sobie kilometry które były do pokonania i jeśli opoznienie było wyższe niż 3 godziny to możesz cos ugrac a tak nie ma nic.

Profile

All times are UTC
Page 1 of 1
6 posts
Search for:
Post new topic  Reply to topic
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum