Forum dnia ostatniego
http://webdokwadratu.pl/

Glutamina olimp ktoś coś?
http://webdokwadratu.pl/viewtopic.php?f=24&t=275
Page 1 of 1

Author:  registered_lady [ Tue Jan 16, 2018 4:39 pm ]
Post subject:  Glutamina olimp ktoś coś?

Hej, pierwszy raz mam okazję i zaszczyt zadać wam pytanie na tym forum, albo może poprosić was o pomoc bo chyba o, to chodzi mi bardziej to znaczy chodzi mi o to, że mam to na myśli haha przepraszam was ciężko mi się dzisiaj wysłowić. Otóż przez ostatnie 2 lata byłam na dosyć restrekcyjnej diecie ułożonej dla mnie przez dietetyka, ale dzięki niej udało mi się schudnąć ponad 20 kilogramów a tym samym pozbyć sie nadwagi z, którą się zmagałam odkąd zaczęłam dojrzewać. Teraz pozostało mi już tylko jeden etap zmiany mojej figury żebym była już tak w pełni usatysfakcjonowana. Chciałabym wyrobić sobie, że tak się wyrażę mieśnie w pewnych miejscach mojego ciała, brzuch, ramiona, plecy i do tego potzrebuje dobrego wspomgacza oczywiście nie mowie o zadnych sterydach tylko po prostu jakis suplement diety, który by to wspomógł. Zna ktoś jakiś dobry specyfik, który działa, bo chętnie skorzystam z waszych sugestii. Słyszałam o glutaminie Olimp, ale nie znam osobiście.

Author:  jurydyka [ Tue Jan 16, 2018 7:12 pm ]
Post subject:  Glutamina olimp ktoś coś?

Hejka, jestem w podobnej sytuacji jak ty aktualnie więc po prostu podepnę się pod to pytanie i może mi też ktoś z was coś podpowie czy doradzi oczywiście jeśli nie masz nic przeciwko temu.

Author:  registered_lady [ Tue Jan 16, 2018 10:07 pm ]
Post subject:  Glutamina olimp ktoś coś?

Nie mam nic przeciwko w takim razie poczekamy razem, ale próbowałaś kiedyś brać już coś tego typu?

Author:  droga_w_utrzymaniu [ Wed Jan 17, 2018 12:35 am ]
Post subject:  Glutamina olimp ktoś coś?

Kiedyś glutaminę w tabletkach tylko nie pamiętam jakiej wogule, to było firmy.

Author:  Jagoda Karwowska [ Wed Jan 17, 2018 2:39 am ]
Post subject:  Glutamina olimp ktoś coś?

Z własnego doświadczenia i na własnym przykładzie mogę wam tylko powiedzieć, że najlepszym suplementem wzmacniającym, odbudowującym czy wgl. budującym tkankę mieśniową jest: aptekamini.pl/olimp-l-glutamine-mega-caps-1400-mg-30kaps.html tak zwana glutamina olimp. A uwierzcie mi na słowo stosowałam w swoim życiu wiele tego typu suplementów diety. Jak pytanka, to zapraszam śmiało.

Author:  registered_lady [ Wed Jan 17, 2018 3:24 am ]
Post subject:  Glutamina olimp ktoś coś?

Hmm a mogłabyś mi co nie co więcej powiedzieć na temat składu chemicznego tego suplementu? bo wydaje mi się, że juz kiedys któryś z moich znajomych mówił mi coś o tym preparacie.

Author:  Jagoda Karwowska [ Wed Jan 17, 2018 6:07 am ]
Post subject:  Glutamina olimp ktoś coś?

A więc tak, ten suplement zawiera L- Glutamine, której formuła jest dużo bardziej wchłanialna niż standardowej- tradycyjnej glutaminyjest też dużo bardziej aktywna mam na mysli, że szybciej, łatwiej a co najważniejsze lepiej się wchłania. Więcej dowiesz się na aptekamini.pl i tam też możesz ją kupić w dobrej cenie, polecam ;)

Author:  registered_lady [ Wed Jan 17, 2018 7:07 am ]
Post subject:  Glutamina olimp ktoś coś?

Jestem już teraz pewna, że zacznę budowanie moich mięśni z tym preparatem.

Page 1 of 1 All times are UTC
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/