Author Message

<  Nasze zdrowie  ~  Glutamina olimp ktoś coś?

PostPosted: Tue Jan 16, 2018 4:39 pm
User avatarPosts: 104Location: PniewyJoined: Thu Mar 06, 2014 11:06 am
Hej, pierwszy raz mam okazję i zaszczyt zadać wam pytanie na tym forum, albo może poprosić was o pomoc bo chyba o, to chodzi mi bardziej to znaczy chodzi mi o to, że mam to na myśli haha przepraszam was ciężko mi się dzisiaj wysłowić. Otóż przez ostatnie 2 lata byłam na dosyć restrekcyjnej diecie ułożonej dla mnie przez dietetyka, ale dzięki niej udało mi się schudnąć ponad 20 kilogramów a tym samym pozbyć sie nadwagi z, którą się zmagałam odkąd zaczęłam dojrzewać. Teraz pozostało mi już tylko jeden etap zmiany mojej figury żebym była już tak w pełni usatysfakcjonowana. Chciałabym wyrobić sobie, że tak się wyrażę mieśnie w pewnych miejscach mojego ciała, brzuch, ramiona, plecy i do tego potzrebuje dobrego wspomgacza oczywiście nie mowie o zadnych sterydach tylko po prostu jakis suplement diety, który by to wspomógł. Zna ktoś jakiś dobry specyfik, który działa, bo chętnie skorzystam z waszych sugestii. Słyszałam o glutaminie Olimp, ale nie znam osobiście.

Profile
PostPosted: Tue Jan 16, 2018 7:12 pm
User avatarPosts: 107Location: CzęstochowaJoined: Thu Mar 06, 2014 11:07 am
Hejka, jestem w podobnej sytuacji jak ty aktualnie więc po prostu podepnę się pod to pytanie i może mi też ktoś z was coś podpowie czy doradzi oczywiście jeśli nie masz nic przeciwko temu.

Profile
PostPosted: Tue Jan 16, 2018 10:07 pm
Nie mam nic przeciwko w takim razie poczekamy razem, ale próbowałaś kiedyś brać już coś tego typu?

Profile
PostPosted: Wed Jan 17, 2018 12:35 am
User avatarPosts: 36Location: BukJoined: Fri Aug 21, 2015 12:58 pm
Kiedyś glutaminę w tabletkach tylko nie pamiętam jakiej wogule, to było firmy.

Profile
PostPosted: Wed Jan 17, 2018 2:39 am
User avatarPosts: 61Location: HrubieszowJoined: Fri Aug 21, 2015 12:58 pm
Z własnego doświadczenia i na własnym przykładzie mogę wam tylko powiedzieć, że najlepszym suplementem wzmacniającym, odbudowującym czy wgl. budującym tkankę mieśniową jest: aptekamini.pl/olimp-l-glutamine-mega-caps-1400-mg-30kaps.html tak zwana glutamina olimp. A uwierzcie mi na słowo stosowałam w swoim życiu wiele tego typu suplementów diety. Jak pytanka, to zapraszam śmiało.

Profile
PostPosted: Wed Jan 17, 2018 3:24 am
Hmm a mogłabyś mi co nie co więcej powiedzieć na temat składu chemicznego tego suplementu? bo wydaje mi się, że juz kiedys któryś z moich znajomych mówił mi coś o tym preparacie.

Profile
PostPosted: Wed Jan 17, 2018 6:07 am
User avatarPosts: 61Location: HrubieszowJoined: Fri Aug 21, 2015 12:58 pm
A więc tak, ten suplement zawiera L- Glutamine, której formuła jest dużo bardziej wchłanialna niż standardowej- tradycyjnej glutaminyjest też dużo bardziej aktywna mam na mysli, że szybciej, łatwiej a co najważniejsze lepiej się wchłania. Więcej dowiesz się na aptekamini.pl i tam też możesz ją kupić w dobrej cenie, polecam ;)

Profile
PostPosted: Wed Jan 17, 2018 7:07 am
Jestem już teraz pewna, że zacznę budowanie moich mięśni z tym preparatem.

Profile

All times are UTC
Page 1 of 1
9 posts
Search for:
Post new topic  Reply to topic
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum