Author Message

<  Nasze zdrowie  ~  Na czym polega dokładnie usuwanie żylaków laserem?

PostPosted: Mon Jul 03, 2017 10:46 pm
User avatarPosts: 55Location: HrubieszowJoined: Fri Aug 21, 2015 12:58 pm
Witam serdecznie wszystkich. Mam problem z żylakami i lekarz mówił, że w moim przypadku spokojnie można zastosować zabieg laserowy, który ponoć jest bezpieczny i w zasadzie zupełni nieinwazyjny. Macie z tym jakieś doświadczenie może, jak to dokładnie wygląda? Ja należę do tych, którzy boją się nawet pobrania krwi, a co dopiero jakiś zabieg…sama nazwa brzmi dla mnie przerażająco.

Profile
PostPosted: Tue Jul 04, 2017 12:29 am
User avatarPosts: 31Location: DobrzanyJoined: Fri Aug 21, 2015 12:57 pm
Zabieg zabiegiem, ale ja to bym spokojnie nazwała to zwykłym zabiegiem kosmetycznym. Jest malutkie wkłucie się do żyły, później laserek robi swoje i po problemie. Nie stresuj się! Wybierz dobrą klinikę, a nawet nie zauważysz kiedy będzie już po wszystkim.

Profile
PostPosted: Tue Jul 04, 2017 3:24 am
User avatarPosts: 39Location: Stara MilosnaJoined: Fri Aug 21, 2015 12:56 pm
Pewnie słowo laserowy Cię przeraża, ale to tylko brzmi poważnie. Do żyły, tej zniszczonej czyli żylaka, wprowadza się taką, nazwijmy to rurkę. Potem to jest już w żyle podgrzewane właśnie laserem, tym samym tkanka żyły w sposób naturalny powinna się zamykać, a więc sam żylak jest niwelowany i naczynie krwionośne wyłączane z obiegu. Na stronie chirurgianaczyn.pl masz to wszystko bardzo ładnie opisane. Dostajesz znieczulenie miejscowe, ukłucia nie poczujesz, tak samo jak działania ciepła.

Profile
PostPosted: Tue Jul 04, 2017 5:19 am
Czyli to jest po prostu atakowanie żyły ciepłem i nic więcej? Długo taki zabieg trwa?

Profile
PostPosted: Tue Jul 04, 2017 5:32 am
User avatarPosts: 39Location: Stara MilosnaJoined: Fri Aug 21, 2015 12:56 pm
Naprawdę krótką chwilę, jak Koleżanka wyżej napisała, nie będziesz wiedziała nawet kiedy się skończy!

Profile
PostPosted: Tue Jul 04, 2017 6:06 am
User avatarPosts: 11Location: WarszawaJoined: Fri Aug 21, 2015 12:57 pm
Koleżanko, podłączę się do tematu bo moja żona miała robiony zabieg w tej klinice http://chirurgianaczyn.pl/leczenie-zylakow/, dokładnie tam co Kolega wcześniej podesłał Ci link. Warto, zabieg przeprowadzony bardzo szybko i profesjonalnie, a efekty usuwania żylaków zaskakująco dobre i ekspresowe wręcz. Usuwanie żylaków laserem w tym miejscu to nic strasznego, porządne znieczulenie, bardzo sympatyczni lekarze i wysoka skutecznośc prowadzonych tam zabiegów.

Profile
PostPosted: Tue Jul 04, 2017 8:10 am
Troszkę mnie uspokoiliście swoimi wpisami. Dziękuję gorąco za pomoc! ;)

Profile

All times are UTC
Page 1 of 1
8 posts
Search for:
Post new topic  Reply to topic
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum