Author Message

<  Moda  ~  Jak taniej kupować obuwie online?

PostPosted: Thu Jun 23, 2016 1:19 am
Hej dziewczyny, no i panowie :P Czy znacie jakieś fajne sposoby na tańsze kupowanie butów w necie? Przyznam się, że mam bzika na punkcie kupowania butów, ale mój budżet tego nie może pociągnąć, niby w sieci trochę taniej, ale nie da się jeszcze bardziej obniżać tych cen? Może znacie sklepy, które robią jakieś fajne promocje?

Profile
PostPosted: Thu Jun 23, 2016 1:53 am
User avatarPosts: 61Location: KarczewJoined: Fri Aug 21, 2015 1:00 pm
W przypadku markowych butów ceny w sieci i taką są na tyle atrakcyjne, że nawet się nad tym nie zastanwiam. Ostatnio widziałam takie śliczne kozaki sklep, w którym zawsze kupuję w sieci, akurat miał te buciki i się skusiłam. Potem okazało się, że koleżanka z prac kupiłam sobie dokładnie takie same, heh wolałam nie mówić ile ja zapłaciłam bo by się jej przykro zrobiło :P

Profile
PostPosted: Thu Jun 23, 2016 4:20 am
User avatarPosts: 148Location: ZamoscJoined: Thu Mar 06, 2014 10:57 am
Ot chociażby kupony na zakupach grupowych, sklepy robią czasem różne przeceny sezonowe, mało tego w sieci kwitną dzisiaj ostro sklepy outletowe, także z obuwiem. Wystarczy się trochę ruszyć i po prostu poszukać sobie w sieci różnych promocji. Po co wy ludzie macie przeglądarki interntowe w tych komputerach to ja nie wiem…

Profile
PostPosted: Thu Jun 23, 2016 4:43 am
I po co się unosić od razu? :/ Pytam bo może ktoś ma jakieś sprawdzone sposoby na to. Też często kupuję w ten sposób buty damskie sklep online to dla mnie zdecydowanie najlepsze rozwiązanie przy obecnych finansach, ale wiadomo, każdy lubi szukać troszkę oszczędnoścu, no nie jest tak? :D

Profile
PostPosted: Thu Jun 23, 2016 4:57 am
User avatarPosts: 106Location: PoznańJoined: Thu Mar 06, 2014 10:58 am
ja pierwszy raz w życiu kupiłem ostatnio sobie przez siebie buty męskie sklep internetowy miał naprawdę dużo niższą cenę niż ja widziałem wcześniej takie buciki, jak sobie je upatrzyłem, no i zamówiłem i jestem z nich bardzo zadowolony. Jak dla mnie nie ma co szukać jeszcze taniej.

Profile
PostPosted: Thu Jun 23, 2016 5:18 am
User avatarPosts: 58Location: HrubieszowJoined: Fri Aug 21, 2015 12:58 pm
z tymi promocjami w dziwnych sklepach to trzeba uważać bo niby kupuje się markowe obuwie, a potem się okazuje, że jednak tak średnio widziało to fabrykę tego akurat producenta.

Profile
PostPosted: Thu Jun 23, 2016 6:34 am
User avatarPosts: 61Location: KarczewJoined: Fri Aug 21, 2015 1:00 pm
To kiedyś tak było, teraz konkurencja na rynku jest na tyle duża, ze oszustwa w kwestii sprzedaży internetowej są już naprawdę rzadkością. Ja w sieci kupuje dzisiaj prawie wszystko i jeszcze nigdy nie miałam problemów.

Profile

All times are UTC
Page 1 of 1
8 posts
Search for:
Post new topic  Reply to topic
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum