Author Message

<  Moda  ~  Ładna kreacja do opery dla mężczyzny

PostPosted: Fri Dec 02, 2016 2:56 am
User avatarPosts: 152Location: ZamoscJoined: Thu Mar 06, 2014 10:57 am
Cześć. Chciałbym nieco zmienić swoje życie. Postanowiłem być eleganckim mężczyzną, chciałbym też nadrobić swoje braki w związku z wychodzeniem do kina i opery, czy teatru. Zwyczajnie chciałbym się zaprzyjaźnić z kulturą. Niestety nie wiem za bardzo jak się ubierać, by było elegancko, ale też nieprzesadnie. Czy moglibyście udzielić kilku porad jaki garnitur i gdzie go wybrać. Czy może orientujecie się także w cenach, bo to najbardziej mnie interesuje. Nie mam zbyt wielu oszczędności na tego typu elementy, a chciałbym być przygotowany. Pozdrawiam

Profile
PostPosted: Fri Dec 02, 2016 3:45 am
User avatarPosts: 93Location: PniewyJoined: Thu Mar 06, 2014 11:06 am
Witaj. Moja rada jest taka, ubierz się normalnie, wyjdź na miasto i odwiedź wszystkie sklepy, gdzie sprzedają garnitury a na pewno panie ekspedientki ci coś doradzą. Możesz też poszukać sobie w Internecie taki krój, który najbardziej tobie odpowiada. Pozdrawiam

Profile
PostPosted: Fri Dec 02, 2016 5:30 am
User avatarPosts: 39Location: Stara MilosnaJoined: Fri Aug 21, 2015 12:56 pm
Witajcie. Ja też miałem niegdyś podobny problem, chociaż nie zmieniałem swojego ego, ale szukałem ładnej kreacji na wesele siostry. Wydaje mi się w dalszym ciągu, że szycie garniturów na miarę jest najlepszą podpowiedzią. Sam doświadczyłem tego. Kiedyś kupiłem garnitur ze sklepu i musiałem oddać, bo marynarka była za duża do tych spodni. Więc jak coś to tylko na miarę.

Profile
PostPosted: Fri Dec 02, 2016 7:52 am
User avatarPosts: 97Location: MielecJoined: Thu Mar 06, 2014 11:08 am
U mojego męża też trzeba było kupować na miarę bo po latach małżeństwa urósł mu brzuszek.

Profile
PostPosted: Fri Dec 02, 2016 10:26 am
User avatarPosts: 95Location: ToruńJoined: Thu Mar 06, 2014 11:02 am
No z czasem brzuszek rośnie, to i marynarkę można dać do poszerzenia.

Profile
PostPosted: Fri Dec 02, 2016 11:47 am
User avatarPosts: 55Location: KarczewJoined: Fri Aug 21, 2015 1:00 pm
Ja też jestem za tym, aby takie garnitury zamawiać pod konkretny wymiar, bo przecież nie każdy może się wstrzelić w te typowe wymiary. Mój ojciec zawsze miał z tym problem, bo spodnie pasowały, ale marynarka była zwykle za ciasna.

Profile

All times are UTC
Page 1 of 1
7 posts
Search for:
Post new topic  Reply to topic
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum