Author Message

<  Turystyka  ~  Wyjeżdżam na weekend. Co zabrać?

PostPosted: Sun Feb 14, 2016 5:52 pm
User avatarPosts: 29Location: DobrzanyJoined: Fri Aug 21, 2015 12:57 pm
Witajcie! W najbliższym czasie wybieram się na weekendowy wyjazd ze znajomymi. Plan jest prosty – dobra zabawa i wędrówki po górach. Niestety nie za bardzo się orientuje, co powinnam na taki wyjazd zabrac. Możecie mi cos poradzic?

Profile
PostPosted: Sun Feb 14, 2016 8:11 pm
User avatarPosts: 93Location: JedwabneJoined: Thu Mar 06, 2014 11:00 am
Skorpo planujecie dużo chodzic, to konieczne będzie dobrej klasy obuwie do trekkingu dla kobiet. Warto zainwestowac w cos pożarnego, bo po kilku godiznach wędrowki w niewygodnych butach nogi mogą odmowic posłuszeństwa. Proponuje zatem odwiedzic sklep turystyczny i tam kupic wszystkie niezbędne elementy.

Profile
PostPosted: Sun Feb 14, 2016 10:52 pm
User avatarPosts: 33Location: BukJoined: Fri Aug 21, 2015 12:58 pm
Ja w gorach była kilka miesięcy temu i tez większość czasu spedzałam na wędrówkach. Było naprawd świetnie. Załowałem jedynie tego, że nie miałam ze sobą kijków takich jak tu: rax.pl/kije-trekkingowe. Dzieki nim idzie się zdecydowanie łatwiej. Jeśli masz jeszcze troche czasu do wyjazdu, proponuje je zamowic lub poszukać czegoś podobnego w lokalnych sklepach sportowych.

Profile
PostPosted: Mon Feb 15, 2016 12:39 am
Bardzo wam dziekuje za przedstawione wskazowki. Wiele mi pomogły. A możecie jeszcze cos podpowiedziec w kwestii garderoby i dodatkowych akcesoriów?

Profile
PostPosted: Mon Feb 15, 2016 1:54 am
User avatarPosts: 92Location: ToruńJoined: Thu Mar 06, 2014 11:02 am
W sumie duża zależy od pory roku i warunków panujących w górach. Sprawdź pogodę i zorientujesz się, co może być Ci potrzebne. Warto się zaopatrzyc przede wszystkim w kurtkę przeciwdeszczową, ciepły polar typu softshell i ewentualnie jakąś bieliznę termiczną. Jeśli planujesz też jeździć na nartach, przyda się kombinezon.

Profile
PostPosted: Mon Feb 15, 2016 4:23 am
Dobra. Powedzcie mi teraz, gdzie szukać takich elementów. Nie mam zbyt wiele czasu do wyjazdu, dlatego troche się obawiam zamawiania w sieci. Kurier moglby dotrzeć zbyt późno.

Profile
PostPosted: Mon Feb 15, 2016 6:19 am
User avatarPosts: 33Location: BukJoined: Fri Aug 21, 2015 12:58 pm
Proponuje zatem udac się do pobliskiej galerii i tam dokonać zakupu wszystkich niezbędnych elementow. Znajdizesz je też w dobrych sklepach sportowych czy turystycznych. Od biedy możesz też kurtkę zimową czy polar pożyczy od kogoś znajomego.

Profile
PostPosted: Mon Feb 15, 2016 7:49 am
Myślę, że nie będę musiała niczego pożyczać, bo sklepow sportowych troche funkcjonuje w okolicy, dlatego na pewno cos wybiorę.

Profile

All times are UTC
Page 1 of 1
8 posts
Search for:
Post new topic  Reply to topic
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum