Forum dnia ostatniego
http://webdokwadratu.pl/

Co jest w dobrym zestawie uprawowym?
http://webdokwadratu.pl/viewtopic.php?f=18&t=228
Page 1 of 1

Author:  MONOLITH [ Tue Jan 24, 2017 12:29 am ]
Post subject:  Co jest w dobrym zestawie uprawowym?

Przymierzam się do zakupu zestawu uprawowego, ale zastanawiam się co takiego powinno się w nim znaleźć? Kupowaliście kiedyś, wiecie dokładnie? Chcę kupić coś naprawdę dobrego i nie wtopić pieniędzy w jakąś niekompletną ofertę… Poradźcie mi coś proszę. Najlepiej jeśli jeszcze podrzucicie linki do ofert w dobrych cenach, z których korzystaliście.;)

Author:  gorzka1985 [ Tue Jan 24, 2017 2:36 am ]
Post subject:  Co jest w dobrym zestawie uprawowym?

Kupowałam, ale już dosyć dawno temu i jak mam być szczera to pamiętam trochę jak przez mgłę. Z tego co kojarzę w tym zestawie uprawowym mieliśmy namiot do upraw, wentylator, żarówkę, zasilacz, filtr, zawieszkę do lampy… Ale pamiętaj też, że przede wszystkim musisz sam ustalić co jest dla ciebie ważne i czego potrzebujesz, bo te zestawy się modyfikuje pod potrzeby klienta.;)

Author:  leSoleil [ Tue Jan 24, 2017 4:21 am ]
Post subject:  Co jest w dobrym zestawie uprawowym?

Właśnie, nie ma chyba nawet czegoś takiego jak dobry zestaw uprawowy. Bo dla każdego będzie dobre coś innego. Jednego zadowoli mały namiot, inny potrzebuje dużego i tak dalej. Tak samo jeśli chodzi o nawozy i doniczki, wszystko trzeba sobie indywidualnie dopasować.

Author:  MONOLITH [ Tue Jan 24, 2017 5:39 am ]
Post subject:  Co jest w dobrym zestawie uprawowym?

OK., a gdzie kupowaliście swoje zestawy?? Czy w takim razie w ogóle opłaca się kupować zestawy czy lepiej samemu sobie skompletować to co potrzebne w ramach osobnych produktów?

Author:  leSoleil [ Tue Jan 24, 2017 7:13 am ]
Post subject:  Co jest w dobrym zestawie uprawowym?

Opłaca się kupować, bo często jest trochę taniej, właśnie dlatego, że niejako hurtem kupuje się więcej produktów. Ja korzystałam z tego sklepu https://www.growworld.pl/pl/c/Zestawy-do-uprawy-roslin/161, mają różne zestawy uprawowe i myślę, że jak dobrze przemyślisz sprawę to znajdziesz coś idealnego dla siebie. Poczytaj sobie jeszcze poradniki z ich strony.

Page 1 of 1 All times are UTC
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/