Forum dnia ostatniego
http://webdokwadratu.pl/

Jak się poruszać w dużym mieście – Kraków
http://webdokwadratu.pl/viewtopic.php?f=17&t=189
Page 1 of 1

Author:  Jagoda Karwowska [ Thu Sep 29, 2016 1:55 am ]
Post subject:  Jak się poruszać w dużym mieście – Kraków

Cześć ludzie! Ostatnio przeprowadziliśmy się z mężem do Krakowa – cudowne miasto! Od razu zakochałam się w starówce, no i mam słabość do brukowanych uliczek, więc jak którąś znajdę, to nie można mnie stamtąd odciągnąć :) Ale nie o tym chciałam pisać (wybaczcie moje gadulstwo). Dużo ostatnio myślałam o tym, jak poruszać się po mieście. Zależy mi zarówno na cenia, jak i na komforcie jazdy, bo jestem bardzo delikatną osobą. Czy moglibyście mi polecić jakiś środek transportu, który pasowałby do opisu? Będę meega wdzięczna. Buziaki!

Author:  arnthor [ Thu Sep 29, 2016 3:58 am ]
Post subject:  Jak się poruszać w dużym mieście – Kraków

Ja tam zawsze lubię sobie wynająć auto w Krakowie, bo jeśli wybierzesz sobie jakiś mały samochodzik do miasta, który nie zużywa zbyt wiele benzyny (polecam Renault), to wyjdziesz na tym całkiem korzystnie. Można stracić trochę czasu w korkach, ale to w każdym dużym mieście, więc się nie przejmuj. Generalnie jeśli przekonałem cię do swojego pomysłu (a wierzę, że tak), to polecam wypożyczalnię na lotnisku. Nazwa jakoś też wyfrunęła mi z pamięci, ale jak wpiszesz w wyszukiwarce coś typu „wypożyczalnia samochodów Kraków lotnisko”, to powinnaś znaleźć tę firmę, o której mówię. Mają taką białą stronę z niebieskimi elementami, o ile dobrze pamiętam. Daj znać czy jesteś zadowolona, oczywiście jeśli skorzystasz z mojego pomysłu.

Author:  droga_w_utrzymaniu [ Thu Sep 29, 2016 4:43 am ]
Post subject:  Jak się poruszać w dużym mieście – Kraków

Ja polecam rowerek :) Dotlenisz się, stracisz zbędne kilogramy – oczywiście jeśli jakieś tam masz, poza tym można wszędzie w miarę szybko dotrzeć, bo możesz poruszać się chodnikiem i nie zwracać większej uwagi na samochody. Najlepiej weź swój, bo te miejskie musisz odstawiać w specjalne miejsca wyznaczone na mapie miasta – no chyba, że to dla ciebie nie problem. Ja zawsze jak jadę to nie wiem, gdzie mnie wywieje, więc wolę śmigać swoim.

Author:  MONOLITH [ Thu Sep 29, 2016 6:52 am ]
Post subject:  Jak się poruszać w dużym mieście – Kraków

Ja poruszam się po Krakowie tylko pieszo ale w sumie mieszkam w centrum

Author:  gorzka1985 [ Thu Sep 29, 2016 7:26 am ]
Post subject:  Jak się poruszać w dużym mieście – Kraków

Wypożyczenie samochodu to dobry pomysł, jednak mnie na to nie stać i jestem skazana na tramwaje i autobusy. Cóż, taki los biednego studenta – może kiedyś przerzucę się na autko. Tylko, że trzeba mieć prawo jazdy, a ja już chyba z osiem razy podchodziłam do egzaminu – i nic... :) W ścisłym centrum najlepiej poruszaj się na piechotkę, bo wiadomo, deptaki, tłumy ludzi. Ale jeśli mieszkasz na przedmieściach, autko to chyba całkiem dobry pomysł.

Page 1 of 1 All times are UTC
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/