Author Message

<  Ogólnie o motoryzacji  ~  Niedrogie i sprawdzone usługi transportu mebli w Warszawie

PostPosted: Fri Mar 24, 2017 8:50 am
User avatarPosts: 54Location: HrubieszowJoined: Fri Aug 21, 2015 12:58 pm
Witam forumowiczów :) potrzebne mi niedrogie i sprawdzone usługi transportu mebli i kartonów z rzeczami osobistymi na terenie Warszawy. Czy rzeczy jest dużo trudno mi ocenić, wydaje mi się że mało ale koleżanki twierdzą inaczej :P. W każdym razie bede wdzieczna za polecenie firmy z której korzystaliście i polecacie.

Profile
PostPosted: Fri Mar 24, 2017 9:08 am
User avatarPosts: 22Location: BarlinekJoined: Fri Aug 21, 2015 12:50 pm
Przeprowadzałem się już kilka razy wiec sporo firm mam przetestowanych i z doświadczenia powiem ci że najlepsze i tanie usługi transportowe Warszawa czy okolice ma firma http://transport-warszawa.com/oferta/uslugi-transportowe/. Stają na wysokości zadania są konkretni, rzetelni, uczciwi i na poważnie podchodzą do Twoich rzeczy. Nie ma opcji żeby cokolwiek zostało zniszczone czy chociażby się uszkodziło.

Profile
PostPosted: Fri Mar 24, 2017 10:06 am
Słyszałam o tej firmie dużo dobrego. Moi rodzice mieszkają w Warszawie i już dwa razy ich wynajmowali. Podobno są rzeczywiście niedrodzy a usługi bardzo porządne. Po swoich meblach z czasów dzieciństwa stwierdzam że muszą mieć dużo cierplisoći bo przenieść coś co się własciwie samo z siebie rozsypuje to trzeba umieć :P. Pozdrawiam.

Profile
PostPosted: Fri Mar 24, 2017 10:24 am
User avatarPosts: 54Location: HrubieszowJoined: Fri Aug 21, 2015 12:58 pm
Super. Jutro bede sie z nimi kontaktować. Rzeczy mam w zasadzie gotowe bo popakowane w kartony, zabepzieczone. Zakleiłam też szufladki i drzwiczki w szafkach. Wielkie dzieki za polecenie firmy no i pozdrawiam serdecznie. Temat zamykam.

Profile

All times are UTC
Page 1 of 1
5 posts
Search for:
Post new topic  Reply to topic
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum