Author Message

<  Ogólnie o technice  ~  Czym się kierować podczas doboru sprzęgła do maszyny?

PostPosted: Tue Jan 17, 2017 5:35 am
User avatarPosts: 144Location: ZamoscJoined: Thu Mar 06, 2014 10:57 am
Cześć! Chcę się poradzić bardziej doświadczonych i madrzejszych kolegów czym się kierować podczas doboru sprzęgła do maszyny. Na co zwykle patrzycie, co jest ważne i jak do tego wszystkiego ma się cena? Czy zawsze droższe oznacza lepsze? prosze o poważne odpowiedzi za które z góry dziękuję.

Profile
PostPosted: Tue Jan 17, 2017 7:40 am
User avatarPosts: 93Location: ToruńJoined: Thu Mar 06, 2014 11:02 am
Zawsze kupuję takie jakie było wcześniej i nie miałem nigdy problemów z działaniem maszyn. Jesli interesują Cię zamienniki - a chyba o to własnie ci chodzi to w doborze sprzęgła pomogą tutaj: http://apex.kepno.pl/index2.php?page%5B0%5D=sprzegla. W ofercie znajdziesz bardzo wiele typów i modeli, a jesli z czyms bedzie problem to pisz do obslugi. Mi pomogli juz wiele razy.

Profile
PostPosted: Tue Jan 17, 2017 8:11 am
User avatarPosts: 56Location: HrubieszowJoined: Fri Aug 21, 2015 12:58 pm
W Apex zaopatruje sie zaklad w ktorym pracuje dzieki czemu zaczelismy wiecej oszczedzac. Czesci sa tansze niz u naszego starego dostawcy a do tego trwalsze. Z tego co się dowiedziałam z działu technicznego awaryjność również jest mniejsza wiec pracuje sie szybciej i wydajniej. Pozdrawiam.

Profile
PostPosted: Tue Jan 17, 2017 8:30 am
Czyli zamienniki mogę śmiało tam zamawiać? Nie ma potrzeby obawiać się że rozwalę przez to całą obrabiarkę?

Profile
PostPosted: Tue Jan 17, 2017 9:34 am
User avatarPosts: 93Location: ToruńJoined: Thu Mar 06, 2014 11:02 am
Nie ma takiej opcji pod warunkiem że wybierzesz odpowiedni typ i ktoś to dobrze zamontuje ale to nie jest az taka filozofia. Pytaj na forum jak pojawią się problemy, będziemy pomagać ;)

Profile
PostPosted: Tue Jan 17, 2017 11:04 am
Dziękuję za rzeczowe odpowiedzi. Nie spodziewałem się że tyle można dowiedzieć się na forum.

Profile

All times are UTC
Page 1 of 1
7 posts
Search for:
Post new topic  Reply to topic
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum