Author Message

<  Ogólnie o technice  ~  Przyszłość protetyki leży w druku 3d!

PostPosted: Wed Sep 28, 2016 5:41 am
User avatarPosts: 32Location: DobrzanyJoined: Fri Aug 21, 2015 12:57 pm
Kochani! Chciałam się z Wami podzielić swoim entuzjazmem :) Jak to ja, przeglądałam sobie ostatnio sieć po nocach. Trafiłam wówczas na ciekawe artykuły o druku 3d. Wtedy trafiłam najpierw na stronę 3dphoenix.pl/stomatologia.html. Czytam i myślę sobie „Aha, spoko, luz, no zęby mi wydrukują”, ale kiedy trafiłam na koleną stronę, tj 3dphoenix.pl/protetyka.html to pworst oniemiałam… domyślałam się, że jest już wiele możliwości dla naszej technologii, ale wydrukowanie nogi, czy kończyny zwierzaka, no szał! :D Jestem ciekaw, co jeszcze będzie się dało wydrukować taką drukarką :)

Profile
PostPosted: Wed Sep 28, 2016 7:18 am
User avatarPosts: 37Location: Stara MilosnaJoined: Fri Aug 21, 2015 12:56 pm
Myślę, że wszystko :) Ale soro już jesteśmy przy tych drukarkach, to ja chciałem zasięgnąć Waszej pomocy. Czy wiecie może, co zrobić, jak się w Zortraxie M200 zatka się dysza? Stanąłem przed takim problemm ostatnio :/

Profile
PostPosted: Wed Sep 28, 2016 9:13 am
User avatarPosts: 144Location: ZamoscJoined: Thu Mar 06, 2014 10:57 am
Siema! Oczywiście podzielam entuzjazm koleżanki i zdecydowanie uważam, że w przeciągu kilku dekad wielkie fabryki poznikają, bo będziemy mieli po jednej hali na całą produkcję, a tam właśnie będą drukarki 3d ;) Co do zaś problemu kolegi, to polecam 3dphoenix.pl/sklep/akcesoria/108-hotend-zortrax.html. Są to końcówki, któe wytwarzają wysoką temperaturę, dzięki czemu nie powstanie czop, który by zatkał dyszę.

Profile

All times are UTC
Page 1 of 1
4 posts
Search for:
Post new topic  Reply to topic
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum