Author Message

<  Ogólnie o technice  ~  Pieczątki kieszonkowe – rzeczywiście przydatne?

PostPosted: Thu Feb 02, 2017 4:59 am
User avatarPosts: 112Location: WarszawaJoined: Thu Mar 06, 2014 10:55 am
Witam. Tydzień temu poszła taka inicjatywa od pracowników że przydałyby im się pieczątki kieszonkowe. Jak sie nad tym zastanowiłem to reczywiście czesto chodzą po biurze i musza cos podbic u kolegi/kolezanki wiec ma to sens ale czy nie mozna miec przy sobie normalnej pieczatki? Jak uwazacie?

Profile
PostPosted: Thu Feb 02, 2017 7:14 am
Normalną można się umazać. Ja mam kieszonkową i uważam że jest bardzo przydatna bo jak sam zwróciłeś uwagę dużo teraz się chodzi po biurze, współpracuje z innymi, czesto trzeba cos uzupelniac, zmienić no i niezbedne okazuje sie posiadanie malej pieczarki ktora wszedzie mozesz schowac i sie nie pobrudzić. Myśmy zamawiali stąd - amik-poznan.pl/466-pieczatki-kieszonkowe-podpisowe ze względu na ceny i dobre opinie w internecie o sklepie.

Profile
PostPosted: Thu Feb 02, 2017 7:27 am
User avatarPosts: 112Location: WarszawaJoined: Thu Mar 06, 2014 10:55 am
W sumie nie jest to jakiś wielki koszt żeby pożałować. Tym bardziej ze zespół mam zgrany, ludzie rzeczywiscie oddają serce tej pracy wiec ułatwie im robote i zamówię. Dzięki za link bo zaoszczedzilo mi to czas.

Profile
PostPosted: Thu Feb 02, 2017 8:36 am
Nie ma za co. Na pracownikach nie można oszczedzac bo predzej czy pozniej odbije sie to na ich pracy

Profile

All times are UTC
Page 1 of 1
5 posts
Search for:
Post new topic  Reply to topic
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum