Author Message

<  Ogólnie o ogrodzie  ~  Kosze przyjęciowe do warzyw – gdzie kupić?

PostPosted: Thu Apr 20, 2017 10:22 pm
User avatarPosts: 112Location: WarszawaJoined: Thu Mar 06, 2014 10:55 am
Mieszkam w dość niewielkiej wiosce i aby kupić jakikolwiek specjalistyczny sprzęt, muszę jechać do stolicy województwa. Z tego powodu chciałbym skorzystać ze sklepu internetowego – nie zawsze mam czas jechać po jakiś produkt. Zepsuł mi się ostatnio kosz przyjęciowy do warzyw – nic dziwnego, ponieważ był on bardzo stary. Korzystał z niego mój tata, mój dziadek, teraz ja. Chcę kupić nowy, lepszy. Zależy mi na tym, aby kosz posiadał szerokie taśmy i był wydajny oraz łatwy w obsłudze.

Profile
PostPosted: Thu Apr 20, 2017 10:48 pm
User avatarPosts: 152Location: ZamoscJoined: Thu Mar 06, 2014 10:57 am
Jeśli dałeś sobie radę z obsługą starszych modeli, to na pewno obsługa nowszego, lepszego modelu o lepszej jakości, nie będzie Ci sprawiała najmniejszego kłopotu. Nowoczesne kosze przyjęciowe do warzyw są zaopatrzone w różne wygodne mechanizmy, które mają Ci ułatwić i przyspieszyć pracę.

Profile
PostPosted: Fri Apr 21, 2017 1:40 am
User avatarPosts: 112Location: WarszawaJoined: Thu Mar 06, 2014 10:55 am
Czy Ty posiadasz taki kosz? Gdzie go kupiłeś?

Profile
PostPosted: Fri Apr 21, 2017 2:16 am
User avatarPosts: 152Location: ZamoscJoined: Thu Mar 06, 2014 10:57 am
Ja – podobnie jak Ty – odkryłem potencjał sklepów online. Swój kosz przyjęciowy do warzyw kupiłem na stronie machinespioro.com. Zamówienie na kosz jest realizowane bardzo szybko.

Profile
PostPosted: Fri Apr 21, 2017 4:45 am
User avatarPosts: 105Location: PoznańJoined: Thu Mar 06, 2014 10:58 am
Mi też zależy zawsze, aby kosze przyjęciowe do warzyw posiadały szerokie taśmy – łatwiej się obsługuje takie kosze, są wydajne. Na stronie: http://www.machinespioro.com/portfolio_category/kosze-przyjeciowe-i-rozladunkowe/ znajdziesz funkcjonalny kosz przystosowany do skrzynio-palet, ja korzystam właśnie z takiego i jestem bardzo zadowolony z tego zakupu zwłaszcza, że cena kosza jest bardzo przystępna.

Profile
PostPosted: Fri Apr 21, 2017 6:16 am
User avatarPosts: 97Location: JedwabneJoined: Thu Mar 06, 2014 11:00 am
Kosz przyjęciowy do warzyw posiada regulowaną wysokość i moim zdaniem jest to największy atut. Jeśli ktoś ma jakieś nietypowe wymagania co do sprzętu, może złożyć indywidualne zamówienie.

Profile

All times are UTC
Page 1 of 1
7 posts
Search for:
Post new topic  Reply to topic
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum