Author Message

<  Ogólnie o domie  ~  Gdzie mają zastosowanie designerskie meble i gabloty szklane, czy coś takiego w domu prywatnym, to dobry pomysł?

PostPosted: Fri May 26, 2017 12:49 am
Witajcie, od zawsze mam słabość do designerskich mebli ze szkła, takich jak witryny i gabloty szklane czy inne meble, jak myslicie praktyczne jest cos takiego w domu, czy takie meble to raczej do biura wybrać? Czekam na Wasze opinie?

Profile
PostPosted: Fri May 26, 2017 1:23 am
A czemu nie, bo nie bardzo rozumiem? jak podobają Ci sie gabloty szklane to nie widzę przeszkód, żebyś je sobie zamówiła.

Profile
PostPosted: Fri May 26, 2017 2:01 am
No wiesz teoretycznie tak, ale moj ślubny uwaza, że gabloty szklane są dobre do muzeum;)

Profile
PostPosted: Fri May 26, 2017 2:18 am
User avatarPosts: 60Location: KarczewJoined: Fri Aug 21, 2015 1:00 pm
Twój małżonek przesadza, różne są przecież meble szklane, stoliki komódki półki i wiele innych, jeśli chodzi zaś o same gabloty szklane to one dobrze sprawdzą się w pomieszczeniach typu gabinety czy biblioteczki, ale nie tylko, moja córka w takiej gablocie szklanej ma wyeksponowaną kolekcje słoników.

Profile
PostPosted: Fri May 26, 2017 5:02 am
A znacie może firmę która wykonuje meble i gabloty szklane na indywidualne zamowienie, zalezy mi tez na stronie internetowej, gdzie byłyby pokazane zrealizowane projekty, dodam jeszcze ze interesowałaby mnie firma z terenu Wielkopolski.

Profile
PostPosted: Fri May 26, 2017 5:11 am
User avatarPosts: 108Location: WarszawaJoined: Thu Mar 06, 2014 10:55 am
Hej:) jak kilka lat temu kupowałem do swojego sklepu gabloty szklane, to zamowiłem je dzięki stronie internetowej http://oferta.convitro.com.pl/oferta/produkty-ze-szkla/meble-gabloty-witryny-szklane/, znajdziesz tam zdjecia przeróżnych gablot szklanych i mebli. To strona poznańskiej firmy, która jest czołowym producentem wszelkiego typu produktów ze szkła i liderem, jeśli chodzi o usługi szklarskie. Ich gabloty szklane o duzej przezierności zamawia wiele salonów jubilerskich, m.in. salon Kruk.

Profile
PostPosted: Fri May 26, 2017 7:18 am
No fajnie, ale z tego co widze w galerii zdjęć ze zrealizowanymi projektami są głównie jubilerskie gabloty szklane czy meble szklane typowo biurowe, a nie do domu, ale musze przyznać, że wygladają pięknie.

Profile
PostPosted: Fri May 26, 2017 8:07 am
User avatarPosts: 108Location: WarszawaJoined: Thu Mar 06, 2014 10:55 am
Całej galerii nie przeglądałem, ale mogę zagwarantować, ze gabloty szklane i roznego typu witryny beda doskonale się prezentować także w salonie czy domowej biblioteczce, a polecana przeze mnie firma jest gotowa zrealizować każde zamowienie na meble szklane, więc jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia.

Profile
PostPosted: Fri May 26, 2017 8:34 am
Oki skoro tak mówisz, odezwę sie do nich jeszcze dziś i zobaczę, co mi zaproponują, a wtedy może i mój mąż da sie przekonać do takich szklanych mebli.

Profile

All times are UTC
Page 1 of 1
10 posts
Search for:
Post new topic  Reply to topic
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum