Author Message

<  Ogólnie o domie  ~  Czy mozna gdzieś zamówić gotowy zestaw monitoringu?

PostPosted: Sun Apr 23, 2017 10:27 pm
User avatarPosts: 108Location: WarszawaJoined: Thu Mar 06, 2014 10:55 am
Siemka, zamawiał ktoś z was gotowy zestaw do monitoringu? Chciałbym coś takiego sobie sprawić ale jak preglądam sklepy z kamerami to nigdzie nie znalazłem takiej oferty. Ktoś coś pomoże?

Profile
PostPosted: Mon Apr 24, 2017 12:01 am
User avatarPosts: 144Location: ZamoscJoined: Thu Mar 06, 2014 10:57 am
Poczytaj troche, rozpisz sobie punkty w których bedziesz montował kamerki i pozamawiaj wszystko oddzielnie. Nie słyszałem co prawda o zestawach ale jak znam życie przy zakupie tych samych komponentów oddzielnie wyjdzie Ci taniej, albo po prostu chcą w ten sposób opchnąć sprzęt słabej jakości. Takie jest moje zdanie.

Profile
PostPosted: Mon Apr 24, 2017 2:56 am
Cześć! Zestawy chyba znajdziesz na http://kamery-hurt.pl/. Sklep jest sprawdzony, działa od wielu lat i dostarcza kamery nawet dla dużych firm przemysłowych, miedzy innymi w której pracuję. Nie zajmuję sie stricte monitoringiem ale od osób które tam siedzą wiem że to naprawdę bardzo fajne udogodnienie. Udało się już kilka razy złapać ludzi na złodziejstwie.

Profile
PostPosted: Mon Apr 24, 2017 5:56 am
User avatarPosts: 108Location: WarszawaJoined: Thu Mar 06, 2014 10:55 am
Dzięki, tylko że nie znalazłem tam niestety gotowego zestawu jakiego szukam. Temat dalej aktualny, będę wdzieczny jesli ktos pomoze.

Profile
PostPosted: Mon Apr 24, 2017 6:28 am
User avatarPosts: 104Location: PoznańJoined: Thu Mar 06, 2014 10:58 am
Zestawy oczywiście tam są i sprzedają się bardzo dobrze bo jak chciałem zamówić miesiąc temu to już nie było. Niedawno usupełnili zapas to udało mi się kupić - http://kamery-hurt.pl/126-zestawy-do-monitoringu. Nie jestem specem w tej dziedzinie ale wszystkie komponenty są z górnej półki. Po zamontowaniu i odpaleniu systemu byłem pod wrażeniem jakości obrazu. Polecam każdemu kto ma domek jednorodzinny, szczególnie z powodu niskiej ceny - za grosze mozna miec wszystko pod kontrolą nawet jak jestes na wakacjach.

Profile

All times are UTC
Page 1 of 1
6 posts
Search for:
Post new topic  Reply to topic
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum