Author Message

<  Ogólnie o domie  ~  Czy podobają się wam elewacje granitowe?

PostPosted: Tue Mar 28, 2017 11:36 pm
User avatarPosts: 144Location: ZamoscJoined: Thu Mar 06, 2014 10:57 am
Myślałem o ozdobieniu w ten sposób siedziby mojej firmy, wydaje mi się, że to wygląda bardzo elegancko i doda prestiżu, często widuję takie dekoracje na przykład na budynkach naukowych albo urzędowych. Ale czy to jest praktyczne rozwiązanie i czy w ogóle jest jeszcze modne?

Profile
PostPosted: Wed Mar 29, 2017 12:28 am
A czy kamień kiedyś był albo będzie niemodny? Nie sądzę :) jest stosowany od wieków jako materiał budowlany i wykończeniowy i wydaje mi się, ze jako materiał naturalny nigdy nie wyjdzie z mody

Profile
PostPosted: Wed Mar 29, 2017 12:42 am
Tak i mnie się zdawało

Profile
PostPosted: Wed Mar 29, 2017 1:56 am
Może ewentualnie można dyskutować nad trendami w kwestii dekoracji ale sądzę że można to rozwiązać, wybierając klasyczne rozwiazania, na przykład obłożyć całą elewację a nie tylko fragmenty

Profile
PostPosted: Wed Mar 29, 2017 3:48 am
User avatarPosts: 108Location: WarszawaJoined: Thu Mar 06, 2014 10:55 am
Takie też rozwiązanie bardziej mi się podoba ale czy to jest praktyczne? Chodzi mi zwłaszcza o fakt czy płyty z granitu nie odpadają i czy nie pękają na silnym mrozie bądź od innych czynników, na przykład silnych wstrząsów bo firma znajduje się w miejscu o dużym natężeniu ruchu

Profile
PostPosted: Wed Mar 29, 2017 5:09 am
Nie bez powodu robi się właśnie elewacje granitowe, granit jest niezwykle wytrzymały nawet jak na kamień :) Płyty nie mają prawa odpaść jeśli będą dobrze nałożone więc to jest kwestia wyboru dobrych fachowców, mogę polecić świetną firmę: http://www.poznan.onyxmarmury.pl/elewacje/, mają na koncie masę znakomitych realizacji

Profile
PostPosted: Wed Mar 29, 2017 6:18 am
User avatarPosts: 108Location: WarszawaJoined: Thu Mar 06, 2014 10:55 am
Słyszałem już o tej firmie Onyx S.C. i właśnie głównie ją brałem pod uwagę jako wykonawcę mojego pomysłu, polecało mi ją już kilka osób i muszę przyznać, że naprawdę sięnie zawiodłem.

Profile
PostPosted: Wed Mar 29, 2017 6:26 am
I słusznie, Onyx to najlepsi fachowcy w tym zakresie i jak będziesz miał wątpliwości w kwestii tego jaki wzór czy inny motyw wybrać to na pewno i w tym będą umieli ci dobrze doradzić

Profile

All times are UTC
Page 1 of 1
9 posts
Search for:
Post new topic  Reply to topic
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum