Forum dnia ostatniego
http://webdokwadratu.pl/

Wykładziny PCV
http://webdokwadratu.pl/viewtopic.php?f=12&t=200
Page 1 of 1

Author:  FaworytkaDydka [ Mon Oct 31, 2016 2:35 am ]
Post subject:  Wykładziny PCV

Czym sie kierować wybierając wykładzinę pcv? Jak na razie urządzamy mieszkanko dość skromnie, żeby zaoszczędzić. Postanowiliśmy postawić na wykładziny pcv, bo są odporne. Jakie są najlepsze?

Author:  torin [ Mon Oct 31, 2016 2:59 am ]
Post subject:  Wykładziny PCV

Można zamówić na przykład takie wykładziny biurowe z Wrocławia. Wykładzina biurowa dobrze się sprawdzi również w mieszkaniu, zwłaszcza tam, gdzie jest większy ruch czy trzeba czegoś bardziej odpornego, np. w kuchni czy w łazience.

Author:  Wołodyjowski [ Mon Oct 31, 2016 5:54 am ]
Post subject:  Wykładziny PCV

Jakiś czas temu zamówiliśmy sobie do domu taką wykładzinę dywanową z Gdyni. Wydaje mi sie, że do mieszkania bardziej pasuje wykładzina dywanowa.

Author:  HieronimZ [ Mon Oct 31, 2016 8:41 am ]
Post subject:  Wykładziny PCV

Witaj. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest wykładzina do biura wykonana z płytek dywanowych. Stwarza to bardzo fajne możliwości aranżacyjne. Można tworzyć różne ciekawe wzory w takim trochę mozaikowym stylu. W jednym miejscu widziałam też takie płytki a la plaster miodu. Też to bardzo interesująco wygląda.

Author:  gorzka1985 [ Mon Oct 31, 2016 9:51 am ]
Post subject:  Wykładziny PCV

Ja zamówiłam wykładzinę pcv w Krakowie ze sklepu wykladziny.net. Mam ją położoną w łazience, gdzie jest jak wiadomo spora wilgoć i sprawdza się bardzo dobrze. Należy tylko pamiętać o zastosowaniu odpowiedniego kleju wododopornego do wykładzin pcv. Nie powinien to być w żadnym razie inny klej, na przykład do innego typu wykładzin, bo inaczej wykładzina może się później odklejać.

Author:  leSoleil [ Mon Oct 31, 2016 10:25 am ]
Post subject:  Wykładziny PCV

Wykładzina z pcv to zwykle rozwiązanie stosowane raczej w przestrzeni publicznej, w biurach, w przychodniach, w sklepach itd. Jednak ostatnio widziałam, że wraca do łask również jeśli chodzi o nowoczesne aranżacje wnętrz mieszkań. Skoro projektanci ją stosują, to chyba jest to jakiś sygnał, że ten trend się staje coraz bardziej popularny. Natomiast co do samej wykładziny, to trzeba wybrać jak najgrubszą i najcięższą, bo taka będzie dobrze się trzymać, nie będzie się przesuwać jeśli w którymś miejscu zawiedzie klej, a więc na pewno dłużej wytrzyma.

Author:  Jagoda Karwowska [ Mon Oct 31, 2016 11:52 am ]
Post subject:  Wykładziny PCV

Moja mama ma u siebie w kuchni właśnie wykładzinę pcv już od kilkunastu lat. Sprawdza się bardzo dobrze.

Page 1 of 1 All times are UTC
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/