Author Message

<  Ogólnie o domie  ~  Sprzęty elektryczne – ceny i marki

PostPosted: Wed Sep 07, 2016 10:32 pm
User avatarPosts: 93Location: ToruńJoined: Thu Mar 06, 2014 11:02 am
Witam serdecznie wszystkich, którzy biorą udział w dyskusjach na forum. Poszukuję właśnie odpowiednich sprzętów elektrycznych. Głównie chodzi o osprzęt oświetleniowy. Chciałbym się zapytać czy ktokolwiek miał już okazję kupować takie elementy w Internecie i czy oczywiście był z tego zadowolony. Moglibyście przy okazji spróbować polecić coś konkretnego. Zależy mi głównie na tańszych produktach, bo muszę zakupić sprzęt do całego domu. Gdyby był to tylko sprzęt do pokoju może i mógłbym sobie pozwolić na coś droższego, ale do całego domu to nie wiem czy mnie by było stać. Piszcie.

Profile
PostPosted: Thu Sep 08, 2016 12:56 am
User avatarPosts: 25Location: ChmielnikJoined: Fri Aug 21, 2015 12:55 pm
Witaj. Z tego co się zorientowałem z resztą z całkiem niedawno, bo też kupowałem coś podobnego do domu to sprzęt elektryczny marki Polmark jest całkiem dobry i niedrogi. Myślę, że tej marki powinieneś sobie poszukać w sklepach internetowych. Pozdrawiam

Profile
PostPosted: Thu Sep 08, 2016 1:13 am
User avatarPosts: 95Location: JedwabneJoined: Thu Mar 06, 2014 11:00 am
Dzień dobry. Ja to bym poradził wyszukać sobie taki sklep online Elektryczny dom, tam jest wszystko co niezbędne. Mają i włączniki, kable, ramki, złączki, wszystko co potrzebne dla prawdziwego mężczyzny remontującego swój dom :D Ceny też mają przyzwoite wiec nie ma się co obawiać.

Profile
PostPosted: Thu Sep 08, 2016 3:30 am
User avatarPosts: 106Location: CzęstochowaJoined: Thu Mar 06, 2014 11:07 am
Witajcie chłopaki. Ja też poszukuję ładnych i tańszych włączników. Pokusiłam się zajrzeć na sklep, który poleciłeś i w sumie coś znalazłam, pochwalę się może akurat założycielowi też się spodoba i nie będzie miał żalu, że się tak na chama podpięłam pod jego temat elektrycznydom.pl/30-as. Co myślicie? Dla mnie bomba. U mnie był też problem, bo mąż szukał osprzętu na siłę, żeby wyprowadzić coś takiego z domu, bo mamy urządzenia na siłę do piłowania drewna. No ale zdaje się, że problemy się same rozwiązują, bo w tym sklepie też się to znalazło. Dzięki za wstawienie. Pa

Profile
PostPosted: Thu Sep 08, 2016 6:17 am
User avatarPosts: 144Location: ZamoscJoined: Thu Mar 06, 2014 10:57 am
ja również bym polecił ten sklep. Kupowałem tam kable i przedłużacze. Ceny rzeczywiście mają konkurencyjne. Zaoszczędziłem par złotych. Jestem żywym dowodem na to, że zakupy internetowe nie bolą i nie ma co się bać. Pozdrowienia i więcej odwagi.

Profile

All times are UTC
Page 1 of 1
6 posts
Search for:
Post new topic  Reply to topic
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum