Author Message

<  Ogólnie o domie  ~  Basen!

PostPosted: Tue Aug 23, 2016 3:36 am
User avatarPosts: 25Location: ChmielnikJoined: Fri Aug 21, 2015 12:55 pm
Cześć. Moja żona ma sporo kompleksów i jednym z nich są blizny na brzuchu. Strasznie wstydzi się i boi chodzić na basen. To swoisty paradoks, bo kocha wodę i jedyną przeszkodzą są właśnie jej kompleksy i poczucie, że się inni będą z niej śmiać itp. pomyślałem, że zrobię coś dla niej i wstawię taki basen domowy.. najlepiej żeby zaprojektować wszystko i zrobić dla niej taką niespodziankę. Co o tym myślicie? Polećcie jakąś firmę, to się do nich zgłoszę.

Profile
PostPosted: Tue Aug 23, 2016 4:18 am
User avatarPosts: 60Location: KarczewJoined: Fri Aug 21, 2015 1:00 pm
Jeśli chodzi o projektowanie basenów to mogę Ci coś śmiało zaproponować ;) moja siostra od nich brała projekt sporego basenu, takiego koło domu i super się wywiązali z tego zlecenia ;) naprawdę bardzo ładny basen zaprojektowali. W sumie finansowo nie wyszło to zbyt drogo ;) myślę, że takie coś całkowicie by Cię urządzało. Jak coś to napisz do nich i dograj z nimi szczegóły.

Profile
PostPosted: Tue Aug 23, 2016 5:35 am
User avatarPosts: 16Location: KrakowJoined: Fri Aug 21, 2015 12:59 pm
my mamy w domu jacuzzi firmy Baseny Iwo i bardzo jestem z niego zadowolona z moją siostrą ;) to jest coś pięknego udać się do takiego jacuzzi po całym, ciężkim dniu. Można się niebywale zrelaksować i poczuć się normalnie jak jakaś Bogini, hehe ;P

Profile
PostPosted: Tue Aug 23, 2016 6:05 am
User avatarPosts: 56Location: HrubieszowJoined: Fri Aug 21, 2015 12:58 pm
szacunek Ci się należy, że tak chcesz dogodzić swojej ukochanej, gdy wiesz jakie ma kompleksy. Dobrze jest mieć taki basen przy domu i faktycznie się nie przejmować, że ktoś Cię będzie oceniał na basenie itp. także bardzo fajna opcja.

Profile

All times are UTC
Page 1 of 1
5 posts
Search for:
Post new topic  Reply to topic
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum