Author Message

<  Ogólnie o domie  ~  Spędzanie czasu z przyjaciółmi

PostPosted: Thu Aug 04, 2016 10:56 pm
Witam wszystkich forumowiczów. Jesteście osobami towarzyskimi, czy raczej nie? Ja od zawsze lubiłam być wokół ludzi. Nie mogłabym mieszkać sama. Ułożyłam sobie życie z osobą, która myśli tak samo jak ja i tym sposobem mieszkamy we dwójkę a mamy osiem krzeseł przy stole. Jak jest z Wami?

Profile
PostPosted: Fri Aug 05, 2016 12:45 am
My nie lubimy przyjmować gośćmi. To jest okay, pod warunkiem że zaproszone osoby nie siedzą do północy. A jednak grzeczność nie pozwala nam wyprosić i powiedzieć że sorry, ale siedzicie za długo. Wolimy my pojsc do kogoś w gościnę, wówczas możemy wyjść wtedy, kiedy chcemy, nie siedzieć za długo, bo to nie wypada.

Profile
PostPosted: Fri Aug 05, 2016 3:08 am
User avatarPosts: 60Location: KarczewJoined: Fri Aug 21, 2015 1:00 pm
Też często przyjmujemy gości i mamy w piwnicy kilka krzeseł na tę okazję. Nie mamy na co dzień tyle miejsca w salonie, by trzymać tam stół z ośmioma krzesłami – bo wówczas nie mamy zbyt dużo wolnej przestrzeni i dostaję klaustrofobii :). Dlatego znaleźliśmy inne rozwiązanie. Nie wyobrażam sobie teraz, by w moim domu miałoby zabraknąć drewnianego stołu rozkładanego . Dzwonią goście, zapowiadając się z wizytą, a ja w dwadzieścia minut jestem gotowa by ich ugościć – wystarczy rozłożyć stół i z garażu przynieść krzesła. I voila!

Profile
PostPosted: Fri Aug 05, 2016 3:34 am
W sumie taki rozkładany stół to znakomity pomysl! Dla osób, które nie mogą sobie pozwolić by tak duży stół i taka ilość krzeseł stała na co dzień w pomieszczeniu. My na szczęście mamy bardzo duży salon.

Profile
PostPosted: Fri Aug 05, 2016 5:23 am
User avatarPosts: 16Location: KrakowJoined: Fri Aug 21, 2015 12:59 pm
Przyznam się, że mam identycznie jak Ty. Ja wręcz nie wyobrażam sobie, żeby przynajmniej raz w tygodniu nie odwiedzili nas znajomi. Nawet meble podpasowałam w ten sposób, by były wygodne dla gości. Uważam, że najlepiej wyglądają - i jednocześnie spełniają funkcje wysokiego komfortu – fotele tapicerowane . My zazwyczaj w ogóle nie korzystamy z foteli, bo nawet telewizję oglądamy leżąc na łóżku, jesteśmy trochę leniuszkami :).

Profile
PostPosted: Fri Aug 05, 2016 6:04 am
User avatarPosts: 108Location: WarszawaJoined: Thu Mar 06, 2014 10:55 am
Ja zaś nie za bardzo lubię gości. Wolę spędzać czas ze znajomymi na mieście. Zawsze to są jakieś rozrywki, czy to kino, czy galeria handlowa.

Profile
PostPosted: Fri Aug 05, 2016 6:23 am
User avatarPosts: 56Location: HrubieszowJoined: Fri Aug 21, 2015 12:58 pm
Ja w sklepie internetowym www.meblepotocki.pl/ szukałam właśnie jakichś rozwiązań do nowego mieszkania i skusił mnie ten opis stołu rozkładanego! To fantastyczne rozwiązanie, zwłaszcza dla osób które mają cały dom gości tylko dwa razy w roku – na święta.

Profile

All times are UTC
Page 1 of 1
8 posts
Search for:
Post new topic  Reply to topic
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum