Author Message

<  Ogólnie o domie  ~  Gdzie kupię gotową masę do ozdabiania tortu?

PostPosted: Fri Jul 21, 2017 5:07 am
User avatarPosts: 54Location: HrubieszowJoined: Fri Aug 21, 2015 12:58 pm
Witajcie. Orientujecie się, czy w sklepach internetowych są do kupienia gotowe masy plastyczne do tortów? Słyszałam, że taka gotowa masa znacznie ułatwia przygotowanie ciekawie wyglądającego tortu amatorom wypieków.

Profile
PostPosted: Fri Jul 21, 2017 6:51 am
User avatarPosts: 31Location: DobrzanyJoined: Fri Aug 21, 2015 12:57 pm
Ja niedawno znalazłam dobrej jakości masy plastyczne do tortów w sklepie internetowym, który można znaleźć w sieci pod adresem https://www.sweetpaste.pl/. Wyroby te są tam dostępne w róznych kolorach i sa gotowe do natychmiastowego użycia. Pozwala to na zaoszczędzenie czasu przeznaczonego na przygotowanie tortu, a także na stworzenie różnego rodzaju niebanalnych słodkich dekoracji.

Profile
PostPosted: Fri Jul 21, 2017 7:08 am
User avatarPosts: 99Location: CzęstochowaJoined: Thu Mar 06, 2014 11:07 am
Ja również używałam masy do ozdabiania tortu zakupionej w tym sklepie internetowym. To godny polecenia produkt, który świetnie nadaje się do obkładania góry i boku tortów kolorowymi warstwami, jak również do lepienia ozdobnych figurek. Pod linkiem
https://www.sweetpaste.pl/ozdabianie-tortow-masa-cukrowa,3,8.html znajduje się więcej informacji dotyczących tego, w jaki sposób należy uzywać gotowej cukrowej masy plastycznej.

Profile
PostPosted: Fri Jul 21, 2017 7:56 am
User avatarPosts: 54Location: HrubieszowJoined: Fri Aug 21, 2015 12:58 pm
Aha, to ja też prawdopodobnie zdecyduję się na zakupienie masy plastycznej w tym sklepie online. A co możecie mi napisac na temat samego sklepu?

Profile
PostPosted: Fri Jul 21, 2017 10:04 am
User avatarPosts: 31Location: DobrzanyJoined: Fri Aug 21, 2015 12:57 pm
Jest to sprawdzony sklep Sweet Paste z siedzibą w Daszewicach w woj. wielkopolskim. Jego specjalnością jest sprzedaż najwyższej jakości produktów cukierniczych, które są wytwarzane w Europie zgodnie z restrykcyjnymi normami i wyłącznie przy użyciu naturalnych barwników. Oprócz masy cukrowej do obkładania tortów sklep oferuje czekoladową masę przeznaczoną do tworzenia ozdób i figurek.

Profile

All times are UTC
Page 1 of 1
6 posts
Search for:
Post new topic  Reply to topic
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum