Author Message

<  Ogólnie o domie  ~  Gdzie kupię najtańsze rolety do okien dachowych w Poznaniu?

PostPosted: Thu Jun 29, 2017 1:40 am
User avatarPosts: 98Location: MielecJoined: Thu Mar 06, 2014 11:08 am
Kto w Poznaniu sprzedaje najtańsze rolety do okien dachowych? Szukam i szukam i nie moge trafic na żadną normalną oferte cenową. Ja wiem, że takie rolety są droższe niż standardowe, ale bez przesady.

Profile
PostPosted: Thu Jun 29, 2017 2:48 am
User avatarPosts: 49Location: HrubieszowJoined: Fri Aug 21, 2015 12:58 pm
Nie wiem, gdzie dotychczas szukałaś, ale rolety do okien dachowych w Poznaniu dostępne są w atrakcyjnych cenach w co najmniej kilku firmach. Tutaj masz linka do tego typu produktów oferowanych przez jedną z takich firm https://sundeco.com.pl/PL-H29/rolety-dachowe.html jak sama widzisz mają naprawde duży wybór tej klasy rolet, więc z pewnoscią znajdziesz coś na własną kieszen. Wiadomo, że jak zamówisz roletę w najbardziej zaawansowanej opcji technicznej to będzie drożej, ale kazdy bieze to na co go stać.

Profile
PostPosted: Thu Jun 29, 2017 5:16 am
czemu się dzwisz, rolety na okna dcahowe zawsze były drozsze, takich rolet nei kupisz za kilkanascie zlotych

Profile
PostPosted: Thu Jun 29, 2017 5:35 am
Sprawdziłam tego linka. Faktycznie maja ciekawe modele rolet, niestety nie ma podanych cen. Znasz moze ich cennik?

Profile
PostPosted: Thu Jun 29, 2017 6:54 am
Cena zalezy od wielkości zamówienia, od konieczności dopasowania rolet do wymiaru okien dachowych no i od wybranego modelu rolety, dlatego na stronie nie ma cennika, ale jak zadzwonisz to mozesz umówic się na bezpłatny pomiar okien i wtedy pracownik tej firmy przygotuje ci niezobowiązującą wycene.

Profile
PostPosted: Thu Jun 29, 2017 7:16 am
Acha, rozumiem. Dzieki za odpowiedz.

Profile

All times are UTC
Page 1 of 1
7 posts
Search for:
Post new topic  Reply to topic
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum