Author Message

<  Nasza edukacja  ~  Interesują mnie profesjonalne szkolenia BHP w Poznaniu

PostPosted: Mon Jul 24, 2017 6:11 pm
User avatarPosts: 108Location: PoznańJoined: Thu Mar 06, 2014 10:58 am
Witam. Poszukuję sprawdzonej firmy realizującej szkolenia BHP w Poznaniu. Uczestnikami szkolenia byliby pracownicy firmy informatycznej, którą zarządzam. Znacie godnych polecenia szkoleniowców?

Profile
PostPosted: Mon Jul 24, 2017 9:07 pm
User avatarPosts: 97Location: JedwabneJoined: Thu Mar 06, 2014 11:00 am
Mnie również interesuje profesjonalne szkolenie BHP dla firm. Zalezy mi, żeby takie szkolenie uwzględniało specyfikę danego zawodu i związanych z nim zagrożeń.

Profile
PostPosted: Mon Jul 24, 2017 9:40 pm
User avatarPosts: 95Location: ToruńJoined: Thu Mar 06, 2014 11:02 am
Polecam Wam ofertę http://oferta.bhp-poznan-szkolenia.pl/szkolenia-bhp/. To propozycja sprawdzonej firmy, która organizuje szkolenia BHP w Poznaniu dla pracowników oraz kadr kierowniczych przedsiębiorstw z róznych branż. Oprócz szkoleń BHP wstępnych i okresowych firma ta oferuje szeroki pakiet kursów branżowych.

Profile
PostPosted: Tue Jul 25, 2017 12:24 am
Dzięki za odpowiedź. A gdzie odbywają się organizowane przez te firme szkolenia i jaki jest ich koszt?

Profile
PostPosted: Tue Jul 25, 2017 2:18 am
User avatarPosts: 95Location: ToruńJoined: Thu Mar 06, 2014 11:02 am
Z tego co się orientuję, szkolenia mogą odbywac się w siedzibie firmy klienta bądź też w siedzibie organizatora szkoleń w Komornikach k. Poznania. Ceny szkoleń nie sa stałe, gdyż zależą od róznych czynników, m.in. wielkości firmy klienta, specyfiki jego branży oraz zakresu szkolenia, uzgodnionego wcześniej przez obie zainteresowane strony. Generalnie jednak ceny, jakie oferuje ta firma szkoleniowa, są konkurencyjne na rynku.

Profile
PostPosted: Tue Jul 25, 2017 3:51 am
Aha, w takim razie skontaktuję się z tą firmą i zapytam ile wyniosłoby szkolenie okresowe BHP zrealizowane w mojej firmie. Wydaje mi się, że lepiej będzie przeprowadzic szkolenie u nas w biurze niż w siedzibie tego ośrodka szkoleniowego pod Poznaniem.

Profile
PostPosted: Tue Jul 25, 2017 6:17 am
User avatarPosts: 108Location: PoznańJoined: Thu Mar 06, 2014 10:58 am
Mnie również zainteresowała propozycja tej firmy szkoleniowej spod Poznania. Jeśli zgodzą się przeprowadzic szkolenie w mojej firmie w najbliższym czasie, chyba zdecyduję się na współprace z nimi.

Profile

All times are UTC
Page 1 of 1
8 posts
Search for:
Post new topic  Reply to topic
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum