Author Message

<  Nasza edukacja  ~  Szukam namiarów na dobre przedszkole anglojęzyczne w Poznaniu?

PostPosted: Wed May 24, 2017 3:18 am
User avatarPosts: 56Location: HrubieszowJoined: Fri Aug 21, 2015 12:58 pm
Znacie i mozecie polecic jakieś przedszkole anglojęzyczne z Poznania?

Profile
PostPosted: Wed May 24, 2017 5:16 am
User avatarPosts: 17Location: KrakowJoined: Fri Aug 21, 2015 12:59 pm
Szukasz przedszkola, w ktorym mówi się tylko po angielsku, czy takiego, gdzie dzieci codziennie mają zajecia z angielskiego?

Profile
PostPosted: Wed May 24, 2017 7:36 am
Tego drugiego. Po prostu chce żeby córka oswajała się z angielskim od najmłodszych lat, bo wiem jakie to wazne gdy pózniej pójdzie do szkoły. Ja nie mialam takiej możliwości i nauka angielskiego w szkole była dla mnie dośc cięzka.

Profile
PostPosted: Wed May 24, 2017 8:22 am
User avatarPosts: 59Location: KarczewJoined: Fri Aug 21, 2015 1:00 pm
W takim razie tutaj masz dane kontakt do przedszkola niepublicznego, gdzie dzieci mają codzienne zajęcia z angielskiego http://www.przystanekmontessori.pl/kontakt.html. Nie wiem czy to jest jedyne niepubliczne przedszkole anglojęzyczne w Poznaniu, ale wielu rodziców je chwali. Tylko pamiętaj, że nauka języka w przedszkolu to nie to samo co nauka języka w szkole. Nie spodziewaj się, że dziecko po przedszkolu będzie płynnie mówiło po angielsku. Niektórzy rodzice myślą że tak własnie bedzie.

Profile
PostPosted: Wed May 24, 2017 9:26 am
Ja jestem normalna:) Chce po prostu żeby córka miala stały kontakt z angielskim. Pozniej będzie jej łatwiej uczyc sie w szkole, przynajmniej mam taką nadzieje:)

Profile

All times are UTC
Page 1 of 1
6 posts
Search for:
Post new topic  Reply to topic
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum