Author Message

<  Nasze dzieci  ~  Ząbkowanie u małych dzieci, jakieś rady?

PostPosted: Mon Sep 19, 2016 12:28 am
User avatarPosts: 99Location: CzęstochowaJoined: Thu Mar 06, 2014 11:07 am
Witam drogie mamy. Mam dość krótkie pytanie takie jak w temacie. Wiem że to ciężki okres ale może jesteście w stanie doradzić mi coś co ułatwi ten czas? Z góry dziękuję :)

Profile
PostPosted: Mon Sep 19, 2016 2:07 am
User avatarPosts: 76Location: OlsztynJoined: Thu Mar 06, 2014 11:05 am
Ciężko jest dać ci coś sprawdzonego bo na każdego inny lek działa inaczej. W przypadku mojej córki pomagał nam lek Camilia. Bardzo fajny w podawaniu i dobrze działał właśnie w tym okresie ;) Wiele nocy dzięki niemu przespałam.

Profile
PostPosted: Mon Sep 19, 2016 4:50 am
User avatarPosts: 36Location: Stara MilosnaJoined: Fri Aug 21, 2015 12:56 pm
Jeżeli już jesteśmy w temacie dzieci to może ktoś jest mi w stanie coś powiedzieć o produkcie który znalazłem na www.aptekabezrecepty24.pl/kategoria/grupy-lekow/pulneo. Myślicie że będzie się on nadawał do stosowania dla dzieci? Mam taki w domu i nie wiem czy biec do apteki czy może użyć tego :)

Profile
PostPosted: Mon Sep 19, 2016 5:40 am
User avatarPosts: 52Location: KarczewJoined: Fri Aug 21, 2015 1:00 pm
Jest taka strona internetowa Apteka Bez Recepty i tam możesz znaleźć różne informacje na temat leków. Zresztą na sam podałeś link więc pewnie jest tam też opis dla kogo ten lek jest przeznaczony. Najpierw przeczytaj bo nikt z nas nie jest lekarzem :)

Profile
PostPosted: Mon Sep 19, 2016 6:09 am
User avatarPosts: 151Location: ZamoscJoined: Thu Mar 06, 2014 10:57 am
Nie dawał bym tego dziecku. Widziałem skład i dawka leku jest za duża dla takiego małego organizmu :) Jest za to sporo takich podobnych leków dla małych dzieci więc trzeba lecieć do apteki ;)

Profile

All times are UTC
Page 1 of 1
6 posts
Search for:
Post new topic  Reply to topic
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum