Author Message

<  Nasze dzieci  ~  Pokaz iluzji dla dzieci. Znacie jakiegoś iluzjonistę który ma repertuar przeznaczony dla młodszej grupy?

PostPosted: Sun Jan 21, 2018 10:17 pm
User avatarPosts: 104Location: PniewyJoined: Thu Mar 06, 2014 11:06 am
Hej forumowicze. Nasz miejski ośrodek dostał dofinansowanie z budżetu miasta na organizację kilku ciekawych pokazów dla młodszych widzów. Jeden z naszych pomysłów przewiduje pokazy magii i iluzji. Znacie jakiegoś magika który dobrze radzi sobie z dziećmi?

Profile
PostPosted: Sun Jan 21, 2018 11:07 pm
User avatarPosts: 107Location: CzęstochowaJoined: Thu Mar 06, 2014 11:07 am
Wydaje mi się że prawie każdy ceniący się iluzjonista albo magik ma repertuar dla młodszych widzów. Pierwsza lepsza strona w google pozwoli ci to sprawdzić.

Profile
PostPosted: Mon Jan 22, 2018 1:42 am
User avatarPosts: 101Location: JedwabneJoined: Thu Mar 06, 2014 11:00 am
Świetny pomysł ta iluzja dla dzieci. Na pewno wiele maluchów będzie zachwycona magicznymi sztuczkami. Jeżeli chodzi o kogoś kto potrafi zachęcić dzieci do zabawy i przy okazji zmusić do myślenia to na pewno pan Filip ze strony http://piestrzeniewicz.pl/. Słyszałem o nim dużo dobrego.

Profile
PostPosted: Mon Jan 22, 2018 3:33 am
User avatarPosts: 109Location: PoznańJoined: Thu Mar 06, 2014 10:58 am
Na jego stronie pisze że bardzo mocno wchodzi w interakcję oraz zaprasza dzieci na scenę kilka razy podczas występu. Ciekawe jak to się ma w praktyce bo jeżeli tak to na pewno dobrze to wpływa na dzieci ;)

Profile
PostPosted: Mon Jan 22, 2018 5:14 am
User avatarPosts: 61Location: HrubieszowJoined: Fri Aug 21, 2015 12:58 pm
Moja córka była kiedyś na jego występie i bardzo dobrze się bawiła. To nawet nie pokaz iluzji ale takie mini przedstawienie. Muzyka, narracja jak w filmie oraz sztuczki. Sama pewnie czuła bym się tam jak dziecko :)

Profile
PostPosted: Mon Jan 22, 2018 7:32 am
User avatarPosts: 42Location: Stara MilosnaJoined: Fri Aug 21, 2015 12:56 pm
Takie pokazy są bardzo pouczające dla dzieci. Jeżeli prowadzący dobrze sobie radzi na scenie to potrafi je zmusić do myślenia ale przy okazji bawi i uczy. Widziałem kiedyś taki występ w szkole ale gościu oprócz pokazywania sztuczek nic więcej nie robił. Fajnie się patrzy na znikające karty ale po wyjściu z sali nikt już o tym nie pamięta.

Profile

All times are UTC
Page 1 of 1
7 posts
Search for:
Post new topic  Reply to topic
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum